Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Keresek egy most már 23 éves...

Keresek egy most már 23 éves srácot, aki annak idején, kb 2 évvel ezelőtt válaszolt egy kérdésemre itt. Magadra ismersz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Annak idején kiírtam egy kérdést egy film kapcsán, hogy mi az ami titeket boldoggá tesz a mindennapi életben, legyen az akármennyire kicsi is. Az akkor 21 éves srác válaszolt rá elég terjedelmesen és elkezdtünk levelezni. A nevére már nem emlékszem, de sajnos az akkori fiókom letiltásra került (torrent oldalt linkeltem egy lánynak, mind1 ez most nem érdekes) és nem tudtam neki válaszolni. Persze újat regeltem, de azzal is ez volt a helyzet, így hosszú hetekig nem kerültünk kapcsolatba...Azóta már jó párszor eszembe jutott a srác, kerestem (ha volt időm) a válaszolók közt, mert van egy bizonyos stílusa, ahogy ír, de sajnos nem akadtam rá....Kb 2 hétig levelezhettünk, nagyon szimpatikus volt és sok személyes téma is szóba került.


Ha magadra ismernél, kérlek írj! Bár nem sok esély látok rá, de egy próbát megér....:)


Egy most már 18/L



#év #jelentkezés #dolgok amik boldoggá tesznek #de jó is lenne:)
2014. jún. 8. 21:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Itt vagyok! Picit gyorsabban öregedtem sajnos:/ 26/F
2014. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
inkább a kérdést keresd meg :) és ott írj neki újra
2014. jún. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
álmodj királylány
2014. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Google-ben vissza tudod keresni a kérdésedet és mivel válaszolt rá ezért még ott lesz a válasza ;)
2014. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Próbáltam már, de nem tudom hogyan írtam ki pontosan és nem találok rá. :)


Köszönöm, épp azt teszem. :)

2014. jún. 8. 21:25
 6/15 WheneverYouWant ***** válasza:
Kereshetted volna hamarabb is... Egy tippem van: Írd ki napjában többször azt a kérdést amire régen válaszolt. Ha akkor úgy érezte hogy szívesen válaszolna arra a kérdésre talán most is így lesz.
2014. jún. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hmm...ez nem is rossz ötlet. :) A GYIK-ezők agyára fogok menni ugyan, de hátha..:D
2014. jún. 8. 21:28
 8/15 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Akkor a kérdés időpontját próbáld meg betájolni... Időrendi sorrendbe vannak a régi kérdések is... Ha tényleg olyan fontos neked akkor nagy munka befektetésével meg lehet találni azt a kérdésedet... Nagyobb esélye van ennek minthogy csak így rád találjon vagy magára ismerjen.

Magamból indulok ki mert én is szoktam terjedelmesen válaszolni és ebből kifolyólag szoktam is lányokkal beszélgetni tehát ha engem keresne valaki akkor ennyi alapján én sem ismernék magamra...

2014. jún. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Rendben, mindenképp megpróbálom. Köszi! :)

Nem is fűztem sok reményt így elsőre a dologhoz, de próba szerencse...:)

2014. jún. 8. 21:31
 10/15 anonim ***** válasza:
miért nem írsz neki priviben?? őt is tiltották, vagy mi?
2014. jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!