Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neki minden fontosabb! Vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neki minden fontosabb! Vele ellentétben nekem egyből pattannom kell, hanem teszem kitör a hiszti! Szerintetek felfújom? Mit tehetnék hogy észbe kapjon?

Figyelt kérdés

3hónapja vagyunk együtt a barátommal.

Ha csörget egyből rohannom kell fel Msn-re, ha én teszem akkor sosincs úgy.

Mindent megakar nekem mondani.

Nem mehetek el bulizni egyedül de volt példa hogy ő ezt megtette.Mert neki szabad!-_-

Olyan rosszul esik.Olyan érzés mintha kutyába se venne.

Persze ha együtt vagyunk érzem hogy nagyon szeret, törődik velem.


2010. okt. 8. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Pffff csak egy tipikus alfahím macho. Esélyed nincs. Törpdj bele h a szolgája leszel.
2010. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Majd megszűnik. Mármint az utóbbi.
2010. okt. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit sem kell. Ha nem akarsz, ne ugorj, legfeljebb összevesztek.
2010. okt. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvasd vissza a saját leírásodat, Te is látod,hogy ez egy egyenlőtlen kapcsolat. Ne hagyd magad, magyarázd el neki, hogy amit neki szabad, azt Neked is - ha nem érti meg, akkor dobd ki, fogsz találni jobbat. Viselkedése inkább birtoklásvágyra utal, mintsem szeretetre - ne keverd össze a kettőt.

29/N

2010. okt. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mért nem elég ha vele mész el bulizni?
2010. okt. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
egy az hogy nem is járok bulizni
2010. okt. 8. 20:10
 7/7 anonim válasza:
Akkor menj el vele:D
2010. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!