Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok a férjem új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok a férjem új kolleganőjére, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A férjemnek új kolleganője van, és mindig úgy megy dolgozni, hogy a melle átüt a pólóján. Tehát a hegyes bimbó is, és körülötte amit nem tudom hogy neveznek, de a korong a bimbó körül, annak a duzzanata is kitüremkedik a pólón. Meg amúgy is az egész nő kisugárzása maga a flört. Kacarászás mindenen, hajdobálás egyik válláról a másikra, és rebegteti a hosszú műszempilláit, ha valamit nem ért. Többször is találkoztam vele, voltunk már együtt bárban, látom videóhívásokban is, mikor otthonról dolgozik a férjem, meg az irodájukba is néha bemegyek, mert csak ők vannak ott sokszor. Áh... Nem lesz ez így jó hosszútávon. A férjem amúgy is, jóképű, megbízható, jól kereső férfi, egyértelműen lecsapna rá a sajnálatos módon szingli kolleganő, ha tehetné. Férjem azt mondja, jó a munkájában az új kolleganő, de ő is látja hogy egy flörtgép, de őt az nem annyira zavarja, csak az, hogy nem vesz fel melltartót.
2023. ápr. 15. 10:26
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:

Attól nem tartok, hog lelép vele a férjem, nem az esete, amúgy is terveink vannak (gyereket szeretnénk hamarosan). De ettől függetlenül is irritál, ha valaki a férjemmel flörtöl, ezt bárki megérti, aki szeret valakit szerelemmel. Nem kell ehhez félteni a pozíciót, hogy zavarjon.


Én csak 2 kiutat látok: vagy sürgősen bepasizik a kolleganő, vagy új kollega kell.

2023. ápr. 15. 10:28
 2/32 anonim ***** válasza:
89%
Akkor keríts neki pasit.
2023. ápr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, vagyis ne kérdezgesd túlságosan a férjed vele kapcsolatban. Inkább figyelj arra oda, hogy a férjed nem-e változik meg irányodban. Ha igen, elhidegül, kevesebb szex, vagy ajándékokkal lep el, akkor gondolhatod, hogy a kolléganővel már nem csak kolléga-viszonyt ápol.
2023. ápr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
26%
Van egy harmadik út is. Választasz egy ronda, szerencsétlen férfit, akit biztosan senki nem akar majd lecsapni a kezedről.
2023. ápr. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%

Az én férjem, most is éppen egy ilyen mellbedobós kolléganőnek segít.

Én vagyok ugye a jelenetben a sótlan feleség, aki főzögeti az ebédet és epedve várja, hogy kis férjecskéje hazatérjen a vamp karmai közül.

Azért mielőtt elindult megkérdeztem, hogy legyen-e e ebéd. Kétféle válaszra számítottam, hogy meghívja a hölgyet is hozzánk (volt már rá példa) vagy hogy együtt bekapnak valamit.

Régen ilyen csütörtöki bohózatokban hallottam ilyenekről, viccesnek tűnt, hát most is az tulajdonképpen.

A világ nem vátozik.

2023. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem szerezz egy jokepu ferfi havert. Az majx elvonja a ferjed figyelmet a norol, mert a feltekenyseg erosebb erzes.
2023. ápr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
93%

Van olyan Férfi akit az ilyen nők kifejezetten irritálnak, vagy nevetségesnek tartják őket.

Ezt te tudod hogy a tiéd is ilyen e.

2023. ápr. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
36%
Szólj a csajnak hogy vagy vegyen fel melltartót vagy megcsavarod a bimbóját úgy hogy megemlegeti:)
2023. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
15%
Lehet lesz pár túlóra odabent vagy csapat meeting hiába jó fizuért nyomni kell odabent !
2023. ápr. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
60%
Dilgozz az önbizalmadon.
2023. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!