Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! Ti melyiken akadnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek! Ti melyiken akadnátok ki inkább? Azon, hogy a férjetek kolléganője a közös fotójukat teszi ki facebook borítóképnek, vagy azon ha egy ismerős (szintén nő) egy szivecskés szemű szmájlival kommenteli ezt a képet?

Figyelt kérdés

2016. dec. 21. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a két opcióból nyilván az első miatt akadnék ki,mivel arról ő nem tehet,hogy ki mit kommentel a kép alá,viszont ő dönti el,hogy milyen képet rak ki.
2016. dec. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Amíg működik köztünk a kommunikáció, és megmagyarázza hogy mi van, addig nem érdekel. Nem vagyok féltékeny típus.

DE... ha esetleg nem az igazat mondaná, már nem lennénk együtt. Lefektettem a szabályokat köztünk, kettőnkre nézve, és tudom hogy megbízhatok benne.

2016. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jót nevetnék azon, hogy bizonyos nők mekkora suttyók tudnak lenni. Mondjuk én a férj helyében tenném.

30/f

2016. dec. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Hát az elsőn akadnék ki, a szívecskés szemű szmájlit letojnám nagy ívben, szerintem az inkább annak szól, hogy bókolni akar a nő szépsége előtt. De ha mégis a "párocskának" szól, akkor csak hízik a májam: ezek szerint mindkettejük elismeri, vonzó férfi a párom. :D Maximálisan megbízok benne, mert maximálisan megbízható. De az orra alá dugnám a képet, és közölném hogy írjon a nőnek, vegye le, és egyébként is, közölje vele, hogy a legkevésbé sem érdeklődik iránta, úgyhogy ne viselkedjen félreérthetően.
2016. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Szergej55 ***** válasza:
Nem vagyok egy kiakadós típus, az ilyen max egy körbe röhögést ér meg.
2016. dec. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát a csaj oldaláról ez elég szánalmas, én feleségként odatennék vmilyen szivecskés képes kommentet. Annyi. Hadd gebedjen. :D
2016. dec. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Bocs, volt aki félreértette, a KOLLÉGANŐ tette ki a férjjel közös borítóképet.
2016. dec. 22. 00:18
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én feleségként odatennék vmilyen szivecskés képes kommentet <- ott a pont!!! ;))
2016. dec. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én "követtem el" a szmájlit, a férj rám írt, h vegyem le, mert a feleségét zavarja, de a kolléganője oldalán ott díszeleghet a közös fotó, az nem zavaró.
2016. dec. 22. 00:27
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
XD Ne foglalkozz velük. :D
2016. dec. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!