Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják jó néhányan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják jó néhányan, hogy az egyedüllét ördögtől való?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy akkor lenne érdemes párkapcsolatba kezdeni, ha mindkét fél kölcsönösen vonzódik egymáshoz (vagyis ha találunk egy olyan embert, akit kívül-belül egyaránt szeretünk, és ez fordítva is működik). A megalkuvás, az, hogy beérem valakivel, mert nem találtam számomra megfelelő embert, nem vezet sehova (magamat és a másik embert is becsapom, rabolom az idejét, esélyt sem adva arra, hogy találjon egy hozzá méltó társat). Az egyedüllét nem egyenlő a magánnyal, egy egyedülálló ember is találhat magának elfoglaltságokat, hobbikat, egy párkapcsolat pedig nem zárja ki a társas magány lehetőségét.


Nem azt akarom sugallni, hogy mihelyt nehézség, nézeteltérés adódik, dobjuk el a társunkat, ne kössünk kompromisszumokat, de beleragadni sem érdemes egy rosszul működő kapcsolatba, házasságba.



2023. jan. 9. 12:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert adsz azok velemenyere, akik szerinted tevesen gondoljak?
2023. jan. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első részével teljesen egyetértek. A másodikkal csak részben. Nagyon sokan nagyon könnyen eldobnak egy kapcsolatot, ahelyett, hogy egy kis erőt fektetnének bele és megjavítanák azt.

Egyébként nem érdemes más véleményével foglalkozni. El kell fogadni, hogy van aki máshogy látja. Amíg ez téged nem akadályoz, károsít, akkor szíve joga máshogy látni, csinálni.

2023. jan. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Most már egyre kevésbé adok kívülállók véleményére. Csak érdekelt, ki hogyan látja a dolgokat.


Ismerek társfüggő embereket, ezért vetődött fel bennem a kérdés.

2023. jan. 9. 14:00
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyik barátnőmre is ez jellemző, igaz, a szülei is tehetnek erről, mivel folyamatosan azt sulykolják bele, hogy egy nőnek 30 éves korára illik kipipálnia a házasságot, illetve legalább 1 gyereket. A lány 29 éves, már több sikertelen kapcsolaton van túl, igaz, ő maga is bevallotta, hogy több fiúhoz egyáltalán nem vonzódott, csak kereste a kapcsolatot, hogy addig se legyen egyedül.
2023. jan. 9. 14:10
 5/8 anonim ***** válasza:
21%

A válaszom teljesen egyértelmű, nem igényel vitát.

Isten úgy teremtette meg a világot, hogy párban minden jobb.

Nem véletlenül lett megteremtve Ádám és Éva.

Ez nem azért lett így, mert Isten éppen részeg volt, vagy szórakozni akart, vagy éppen unatkozott, hanem azért mert célja volt vele.

Az volt a cél, hogy mindenki jól érezze magát. Jól érezni magad viszont csak párral tudod.

Ezért a válasz teljesen egyértelmű. A magány, az egyedüllét, mindenképpen ördögtől való.

És az, hogy manapság a társkeresés iszonyatosan nehéz, sajnos ezt is az ördögnek köszönhetjük, annak az undorító mocsodéknak, annak a rohadt szemétládának. Tönkre akarja tenni Isten munkáját, azt, hogy párban, illetve párral, minden sokkal jobb.

Sajnos ezt el kelkett hogy mondjam, csak hogy mindenki tisztában legyen vele.

Ezúttal hivatalosan is felszólítom az ördögöt, hogy távozzon, és hagyja békén a magányosokat, és vegye le azt a mocskos kezét a társkeresés intézményéről.

ÁMEN !!!!!

2023. jan. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtad a véleményed!
2023. jan. 10. 18:05
 7/8 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom... És nem sokat voltam egyedülálló.. Nem vagyok kapcsolatfuggo, szerencsére hamar megtalaltam a számomra igazit, 12 éve.. De előtte ha nem akartam komolyan, mindig volt 1 fix ember akivel szexkapcsolatom vol, volt hogy 1,5 év. Én szeretem a szexet, úgy hogy egyedülállokent, jó lenni, de vannak igények.
2023. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2023. jan. 15. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!