Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a “csak d-gni jó vs feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a “csak d-gni jó vs feleség kategória” nem képmutatás a férfiak részéről?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor hallottam, olvastam férfiakról, hogy két kategóriába sorolják a nőket, az egyik az idézem “b@sznivaló” a másik a rendes nő aki “feleségkategória” .

Azt hiszem most vagyok abban a helyzetben, hogy a saját bőrömön is tapasztaljam ezt a jelenséget és jobban belegondoltam az egészbe.

Szóval a ribis, vadóc, szexbomba nőket szeretik dugni, vágyakoznak rájuk, de csak annyira tartják és nem akarnának kapcsolatot, keresnek egy átlagos nőt, akinek van némi esze, hűséges, családcentrikus és jobb esetben főz, gondoskodik. Mindezt miért ? Hogy legyen egy biztos pont, meleg otthon és lelki támasz, szóval könnyebb legyen az élete. Mindeközben néhányan elnyomják a vágyukat, hogy megszerezzenek egy fent említett bombázót, rosszabb és gyakoribb esetben a feleség mellől álmodoznak olyanokról, csorog a nyáluk vagy a mocskosabbja meg is szerzi őket.

Tehát csakis a saját előnyére és racionalitásból horgonyoz le egy feleség típus mellett, akkor kinek is nyugtató magyarázat ez a “ csak egy kefélésre jó, nem kezdenék vele”? Én, mint “feleség kategória” kellene örülnöm, amikor a férjem nyálcsorgatva fantáziál (még) egy olyanról, majd azt mondja, hogy amúgy elítéli őket és csak én kellek neki (a biztonsághoz, meleg otthonhoz és gondoskodáshoz?)


2023. ápr. 15. 20:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki nős, még nem biztos hogy könnyebb az élete.
2023. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a legjobb dolog a feleséggel ágyba bújni. De én perverz vagyok.
2023. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
73%

Öidipusz komplexus.

A ffiaknak gyerekként le kell válniuk az anyjukról. Magukban külön kell tenniük a szeretetet családi melegséget a szextől.

Ez ugy felnőtten is megmarad.

Aztán van otthon az asszony a fix meg mellette vadásznak szexre.

2023. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%
#2 Csak a férje meg ne tudja! :D
2023. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
50%

Anya nem lehet a szemükben nő. Gyerekkent leválnak

Aztán általában igy van az anyatipus meg a másik kategoria nekik.

2023. ápr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
3. Oké, de akkor miért is használják ezt a mondást a nő megnyugtatására? Leforditva annyit tesz, össze vissza kefélnék a ribis, szexis nőkkel, de ne félj, mert csakis veled akarok kapcsolatot, mert te támogatsz lelkileg, gyereket szülsz és néha kiszolgálsz.
2023. ápr. 15. 20:40
 7/30 anonim ***** válasza:
75%
Azért, mert hazudni nekik jobb.
2023. ápr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
51%

JÓ REGGELT!


Ez a nőknél is 1:1 így van. A vad, kemény rosszfiú dugja őket, majd amikor lelép, és ők ott maradnak a babával, akkor keresnek egy papucsot, aki pocakos, kopi, de jól keres, van lakása, és heti 1 dugással elvan.

2023. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
43%
Az összes férfi ilyen, még a szuper szexi házias, igazi vadócot is megunják előbb utóbb, mert nem bírnak a farkukkal.
2023. ápr. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
60%
#9 ne beszélj az én nevemben. Erre nem jogosítottalak fel.
2023. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!