Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a “csak d-gni jó vs feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a “csak d-gni jó vs feleség kategória” nem képmutatás a férfiak részéről?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor hallottam, olvastam férfiakról, hogy két kategóriába sorolják a nőket, az egyik az idézem “b@sznivaló” a másik a rendes nő aki “feleségkategória” .

Azt hiszem most vagyok abban a helyzetben, hogy a saját bőrömön is tapasztaljam ezt a jelenséget és jobban belegondoltam az egészbe.

Szóval a ribis, vadóc, szexbomba nőket szeretik dugni, vágyakoznak rájuk, de csak annyira tartják és nem akarnának kapcsolatot, keresnek egy átlagos nőt, akinek van némi esze, hűséges, családcentrikus és jobb esetben főz, gondoskodik. Mindezt miért ? Hogy legyen egy biztos pont, meleg otthon és lelki támasz, szóval könnyebb legyen az élete. Mindeközben néhányan elnyomják a vágyukat, hogy megszerezzenek egy fent említett bombázót, rosszabb és gyakoribb esetben a feleség mellől álmodoznak olyanokról, csorog a nyáluk vagy a mocskosabbja meg is szerzi őket.

Tehát csakis a saját előnyére és racionalitásból horgonyoz le egy feleség típus mellett, akkor kinek is nyugtató magyarázat ez a “ csak egy kefélésre jó, nem kezdenék vele”? Én, mint “feleség kategória” kellene örülnöm, amikor a férjem nyálcsorgatva fantáziál (még) egy olyanról, majd azt mondja, hogy amúgy elítéli őket és csak én kellek neki (a biztonsághoz, meleg otthonhoz és gondoskodáshoz?)


2023. ápr. 15. 20:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
14%
14. Akkor maradj a cigányoknál!
2023. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
77%
#22 nem talált :) Pont te nem kellesz.
2023. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
29%
A probléma az hogy pasiknál a kettő egyáltalán nem zárja ki egymást. A "kefélésre jó, de komolyan nem kezdenék vele" az azt jelenti hogy komolyan nem, de komolytalanul a rendes feleség mellett is belefér.
2023. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
51%

20

Valószínűleg azért, mert többségében a férfiak nagyon elhagyják magukat a negyvenes éveikre, nem akarnak elojatekot, csak egyből be dugni, tesztelni két percig aztán kész is. Bocs, de erre ki vágyik ? :D

2023. ápr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
71%

#25


A kommunikáció sokat segít azon, hogy ez ne így legyen. 20 éve vagyok férjnél, de a szex az még mindig minimum egy órás nálunk, felváltva kezdeményezzük. Volt egy lejtmenetes időszakunk, de helyrehoztuk.

A szexpartnerkeresők tele vannak házas férfiakkal, az van, hogy ha az asszony elmondaná, mit szeretne, hidd el, hogy megtennének bármit, hogy legyen szex. Itt is olvasni, hogy egy férfinak az egész önbecsülése is rámegy a szexhiányra, nyugodtan elhiheted, hogy 90%-uk bármennyi előjátékot megad azért, hogy legyen szex. Én viszont ilyeneket hallok a kolléganőimtől "rám mászik, mikor a sorimat akarom nézni, mondtam neki, hogy épp megvan" "mondtam neki, hogy 5 percet kap, mert aztán még olvasni akarok" "olyan sokáig nem tudott elmenni, hogy alig volt időm aludni" ezek konkrétan elhangzanak és cifrábbak is.

2023. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
20%
Sokan nem engedhetjük meg magunknak, hogy elveink és elvárásaink legyenek az életben.
2023. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
19%
Nézd, főzök, mosok, takaritok magamra, így marad a dugni, ami tökéletes az életvitelembe, a dögös k.vákat meg ki ne szeretné lereszelni aztán kirakni?
2023. ápr. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
92%

"Szóval a ribis, vadóc, szexbomba nőket szeretik dugni, vágyakoznak rájuk, de csak annyira tartják és nem akarnának kapcsolatot, keresnek egy átlagos nőt, akinek van némi esze, hűséges, családcentrikus és jobb esetben főz, gondoskodik."


A saját tapasztalataim alapján az a legjobb, ha mindkettő vagy egyszerre. Engem eddig kevesen akartak egyoldalúan dugásra használni (aki igen, azzal én is éreztem, hogy ez a történet addig szép, amíg ki vagyunk éhezve, utána nem lenne érdemes folytatni). Pedig nem vagyok valami szentéletű szűz, szeretem a szexet, szeretek kísérletezni, nem vagyok szégyellős és nagy a pofám is. Viszont párkapcsolatban törődök, házias vagyok, állítólag jókat lehet velem beszélgetni és szórakoztató a társaságom. És bónusz, ha valakivel együtt vagyunk, szarok a többiekre és mindaddig benne is maradok a kapcsolatban, amíg erre képesnek érzem magam. Eddig nem volt olyan kapcsolat, ahonnan nem egyenes gerinccel távoztam. Ennyit arról, hogy valami szerencsétlen szüzet akarnak. Dehogy is, csak sok ember vagy szar az ágyban vagy túlkapatja magát és nem lehet vele mást kezdeni, mert anélkül is a lábai előtt hever a világ (ha jól néz ki mellé). Nem igazán nézegettek mellőlem mást, mert az elsőnél kibasztam azt, aki ezt megtette. De ne hidd azt, hogy csak akkor lehet rád támaszkodni ha fogazol. Ennyit akartam mondani.

2023. ápr. 16. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tetszik legyél leszbikus.
2023. ápr. 16. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
#25 bocs, én 49 vagyok, de pont hogy inkább az előjáték és a kényeztetés érdekel, a "dugás" sokkal kevésbé.
2023. ápr. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!