Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szeret? csak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret? csak nem valja be saját magának sem, Tudja hol lakom erre kocsikázik hátha kint lát, Ír Viberen törli mert tudja hogy nekem jelzi a telefon hogy törölt valamit, én szakítottam vele de mindig próbál keresni.

Figyelt kérdés
Szeretők voltunk mind kettönknek van kapcsolata, nem szeretett volna komolyan velem lenni csak szex mert nem olyan az élethelyzetünk hogy megtehetnénk

2023. ápr. 17. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges ezen agyalni, ha nem akar kilépni a másikból és/vagy te se vagy szingli.
2023. ápr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Szeret? Ne nevettess, mindkettőtöknek kapcsolata van, egyikőtök sem szeret senkit, csak saját magát! Ha szeretne, akkor nem ilyen szánalmas jeleket küldene. Nyilván hiányzik az ingyen szerető.
2023. ápr. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeret..vagy csak sajnálja hogy többet nem dughat meg.

Házas férfiként nem egyszerű jól kinéző, megbízható partnert találni akivel még a szex is jó.

2023. ápr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szeret, ébredj már fel, csak még megdugna, mert nem akadt más jelölt rá a feleségén kívül.
2023. ápr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ír Viberen törli mert tudja hogy nekem jelzi a telefon hogy törölt valamit"


Már önmagában szánalmas az egész történet, még arra is képtelen, hogy leírja, hogy folytatná, inkább rád hagyja a döntés jogát, te teperjél utána, hogy megdughasson. Ki csinál ilyet, hogy ráírogat a másikra és utána direkt törli, hogy lásd, írt? Nem érzed ebben az őrületes szánalmat?

2023. ápr. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező 8 évig nyomogatott!!!

Nem 8 napig!!!

Még 8 hónap is sok, nemmég annyi év!!!

Ha szerelmes lenne beléd veled lenne már évek óta!!!

Elvált volna, érted?

Azért írt,majd törölt, hogy te írj, te könyörögd magad vissza miután "szakítottál vele" annak a ténynek a befolyása alatt, mint EGYETLEN EGYSZER SEM AKART VELED EGY ÁGYBAN EGY ÉJSZAKÁT VÉGIGALUDNI!!!

Annyira be van tojva, hogy kiderülne, hogy félreb@szott és ANNYIRA NEM TART MÉG EMBERNEK SEM, hogy egyszer együtt aludjatok! És AZT VÁRJA, HOGY TE KULLOGJ VISSZA, HOGY MEGTUDJON B@SZNI!

Felfogtad végre alpári nyers stílusban, hogy nem érdekled őt még egy kicsit se, csak szexre lennél????

2023. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a 8 év honnan jött? 😀

Vagy a 6-os valami bennfentes? Esetleg ez már a sokadik ilyen kérdése a kérdezőnek?

2023. ápr. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3.vagy 4. kérdése, onnan tudom.
2023. ápr. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%
Oh, értem. Hát ... azért aki 8 éven át csalja a párját, az meg is érdemli a sorsát. Hányingerem van az ilyenektől.
2023. ápr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!