Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal? Lesz ez még jobb? Meddig éri meg küzdeni?

Figyelt kérdés
Mióta haza jöttünk a kicsivel a kórházból (3 hetes a baba) a párom úgy viselkedik velem mint egy darab szarral. 3 hét alatt 3x rúgott belém (a gyerekkel felváltva éjszakáztunk és elkellett dajkálni miközben vitte le az ágyról belém rúgott egyet), illetve tegnap már meg is ütött mellé. Amikor elkezdtem sírni, mert fájt nyílván minden szinten, elkezdett velem ordítozni hogy fogjam be a pof*m mert a baba nem tud aludni, miattam ő is sírni fog, mekkora fos anya vagyok, mert csak magammal foglalkozok hogy itt bőgök a pici mellett, húzzak ki a szobából. Ha este felkel a pici velem üvölt miatta, velem beszél csúnyán. Számtalanszor le hülye fassz*pó dagadt kurv*zik egy nap. Tény, hogy tényleg nem kevés feljött és mivel császáros voltam a hasam sem húzódott úgy vissza még de láthatja hogy nem eszek édességet (néha igen), sokat mozgok, de a 6 hetes kontrolig nem edzhetek... sokszor kértem hogy legalább a gyerek előtt ne hívjon így mert félek hogy a pici is fog majd hívni de nem érdekli. Sokat bánt azzal is, hogy borzalmas szüléswm volt és felhozta bennem azt amikor megerőszakoltak. Általában ha próbálom vele megbeszélni, hogy változzon hozzám vágja hogy fogjam be a pofám mert ő jobb mint az exeim, hiszen ő sosem erőszakolt meg, csak arra vagyok jó hogy valaki megerőszakoljon... Nem egyszer szakítottam, sőt csak a baba miatt vagyok vele együtt mert ő nagyon szereti, sokszor dajkálja, vele nem kiabál, nem bántja. Mindig bocsánatot kér mondván hogy ne haragudjak mert neki se volt könnyű, a szülésem (hogy majdnem ott maradtam benne meg a gyerek is), neki sose mondta meg senki mit csináljon és most hirtelen nagyon bevan korlátozva. De sajnos ez semmit nem ér mert max 3 óra múlva újra és újra bánt. Arról nem is beszélve hogy mostmár ott tartunk hogy én éjszakázok egyedül a kicsivel, még főzök naponta (neki naponta friss kaja kell vagy nem eszik), mosok, rendezem a gyereket, és még neki is minden egyes étkezését az ágyba kell hoznom. Sokszor leteszem a babát mert elaludt a cicin majd rohanok le neki kajáért, majd vissza mert a gyerek visít ő meg üvölt hogy mi tartott eddig és miután a kicsig vissza altatom jön hogy szopjam le, majd persze megvan sértődve hogy nem teszem meg. Nem tudom mit tehetnék... Tényleg érdemes még várnom, vagy hagyjam az egészet a picsába? Rettenetesen sajnálom, nem tudom miért lett ilyen... Van hova mennem a picivel és amíg 2 éves nem lesz anyagilag is támogatnának minket.
2023. ápr. 19. 02:23
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
És még kérdés, hogy menj-e? :D
2023. ápr. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Igen nyílván kérdés, mert olvastam, hogy a férfiaknál is van szülés utáni depresszió. Van ahol több idő kell míg beleszoknak a helyzetbe.


Kérlek titeket csak olyan írjon aki empatikus tud lenni, mert így se könnyű nekem.

2023. ápr. 19. 02:31
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Csakhogy egy szülés utáni depresszió 2000%, hogy nem így néz ki normális esetben. Azt ne mondd, hogy a szülés előtt SEMMILYEN szinten, minimális jelei sem voltak, hogy egy debil barom.
2023. ápr. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%

Bsszák le neki egy kva nagyot.

Férfiaknál szülés után depresszió...persze. mi lenne ha minden nő aki fétis lett belerúgna a másikba...

Az ilyet ott kell hagyni, ha tetszik ha nem.

2023. ápr. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
depis lett*
2023. ápr. 19. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
26%

Te jóságos Ég! Ezt még olvasni is borzalom volt.


Szerintem haladéktalanul próbálj meg keresni a lakóhelyed környékén Baba-Mama klubot. Budapesti vagy?


Abban a városban (esetleg falun,) ahol laktok életvitelszerűen, annak a honlapján lévő önkormányzati kiírásokat böngészgesd.


Családsegítő szolgálattal felvehetnéd a kapcsolatot. Akár egyedül is!!! NE KÉSLEKEDJ(!) Már szerda van megint.


Sajnos hétvégeken be vannak zárva a szociális ellátó helyek is. Magyar Máltai Szeretetszolgálat?!


Legszívesebben azt írnám, hogy valahogy keress fel egy templomot/imaházat, mert ez ÖRDÖGI(!) tevékenység. Ez az intelligens lény akkor is létezik, ha sokan tagadják, hogy "van".


Istentiszteletre járás lenne a kulcs. Vannak papok, lelkészek. Ha nagyon hiszel, az imádság szokott segíteni.


Szüleiddel mi lenne a helyzet? El tudod érni őket? Testvér? Unokatestvérek? Pszichológiai szakkönyveket keress meg könyvtárban, ha teheted.


A párod azért is "büntet" titeket, mert rossz környezetből jött? Otthon ilyen mintát látott? Mintha ezt olvastam volna.


Légy szíves, hogy erősíts meg, vagy cáfolj meg!

2023. ápr. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
14%

Hány évesek vagytok egyébként? Huszonévesek? Párod esetleg már harminc is elmúlt? Fura lenne, ha akkor is így viselkedne.


De a mai médiaszenny uralta világban már nagyon sok minden előfordulhat. Esetleg attól félhet, hogy nem tud eltartani hármótokat?


Munkahelyén mi történik? Főnöke? Munkatársai? Benti légkör? Jártál már ott? Telefonon fel tudod őket hívni?


Rendkívül nehéz egy bizonyos távolságból segíteni. Ha a szomszédomban lennél én már valószínűleg hívtam volna a rendőröket.


Az nem megoldás megvárni, amíg vér folyik. Akkor már túl késő lenne. Területileg illetékes jogsegély szolgálattal fel tudnád venni a kapcsolatot? (Csak a picit el ne vegyék!!!)


Mert sajnos a gyámhatóság BEAVATKOZÁSA(!) is benne lehet. Ez sajnos nagyon durva erőszak. Elfajult formában.


Párod szüleit ismered? El tudod érni őket? Testvére? Unokatestvérei?

2023. ápr. 19. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
95%

Még egy utolsó tippem: védőnő kijár hozzátok rendszeresen? Tud erről a helyzetről? MINDENKÉPPEN SZÓLJ!!!


Esetleg - ha lélekjelenléted van - vedd fel mobiltelefonnal azt, amikor éppen bedühödik. Videókamera esetleg? Fényképezőgép?


Orvosi látlelet sem ártana, ha annyira látszik a sérülés. Valami megoldás biztosan lesz, csak át kell gondolnod.

2023. ápr. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, aki veled történik az bántalmazás és a gyermek veszélyeztetése!!!! A kiskorú veszélyeztetése ( az is, ha téged bánt előtte) azonnali beavatkozást igényel! A mai nap haladéktalanul értesítse a védőnőt, gyernekorvost és ők megteszik a szükséges lépéseket! Ha addig is megrúg, akkor rendőrség! Anyaotthonba el tudtok menni a babával, amíg a lakhatás és a vagyon elosztás rendeződik! Az anyaotthonba kerülést a területileg illetékes gyermekvédelmi, családsegítő rendezi.

nane.hu

patent.hu


Sajnálom, de ez az ember agresszív, bántalmazó. Neked is szükséged van segítségre, nagyon jól tetted, hogy írtál ide! A két megadott honlapon találsz segítséget!

2023. ápr. 19. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező ha odamegyek bekopogok és megrugdoslak, lefasssszzzzopókhurfázlak akkor tudomásul veszed vagy esetleg feljelentesz a rendőrségen? A kedves férjedet akkor miért is nem?
2023. ápr. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!