Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a párommal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal? Lesz ez még jobb? Meddig éri meg küzdeni?

Figyelt kérdés
Mióta haza jöttünk a kicsivel a kórházból (3 hetes a baba) a párom úgy viselkedik velem mint egy darab szarral. 3 hét alatt 3x rúgott belém (a gyerekkel felváltva éjszakáztunk és elkellett dajkálni miközben vitte le az ágyról belém rúgott egyet), illetve tegnap már meg is ütött mellé. Amikor elkezdtem sírni, mert fájt nyílván minden szinten, elkezdett velem ordítozni hogy fogjam be a pof*m mert a baba nem tud aludni, miattam ő is sírni fog, mekkora fos anya vagyok, mert csak magammal foglalkozok hogy itt bőgök a pici mellett, húzzak ki a szobából. Ha este felkel a pici velem üvölt miatta, velem beszél csúnyán. Számtalanszor le hülye fassz*pó dagadt kurv*zik egy nap. Tény, hogy tényleg nem kevés feljött és mivel császáros voltam a hasam sem húzódott úgy vissza még de láthatja hogy nem eszek édességet (néha igen), sokat mozgok, de a 6 hetes kontrolig nem edzhetek... sokszor kértem hogy legalább a gyerek előtt ne hívjon így mert félek hogy a pici is fog majd hívni de nem érdekli. Sokat bánt azzal is, hogy borzalmas szüléswm volt és felhozta bennem azt amikor megerőszakoltak. Általában ha próbálom vele megbeszélni, hogy változzon hozzám vágja hogy fogjam be a pofám mert ő jobb mint az exeim, hiszen ő sosem erőszakolt meg, csak arra vagyok jó hogy valaki megerőszakoljon... Nem egyszer szakítottam, sőt csak a baba miatt vagyok vele együtt mert ő nagyon szereti, sokszor dajkálja, vele nem kiabál, nem bántja. Mindig bocsánatot kér mondván hogy ne haragudjak mert neki se volt könnyű, a szülésem (hogy majdnem ott maradtam benne meg a gyerek is), neki sose mondta meg senki mit csináljon és most hirtelen nagyon bevan korlátozva. De sajnos ez semmit nem ér mert max 3 óra múlva újra és újra bánt. Arról nem is beszélve hogy mostmár ott tartunk hogy én éjszakázok egyedül a kicsivel, még főzök naponta (neki naponta friss kaja kell vagy nem eszik), mosok, rendezem a gyereket, és még neki is minden egyes étkezését az ágyba kell hoznom. Sokszor leteszem a babát mert elaludt a cicin majd rohanok le neki kajáért, majd vissza mert a gyerek visít ő meg üvölt hogy mi tartott eddig és miután a kicsig vissza altatom jön hogy szopjam le, majd persze megvan sértődve hogy nem teszem meg. Nem tudom mit tehetnék... Tényleg érdemes még várnom, vagy hagyjam az egészet a picsába? Rettenetesen sajnálom, nem tudom miért lett ilyen... Van hova mennem a picivel és amíg 2 éves nem lesz anyagilag is támogatnának minket.
2023. ápr. 19. 02:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Minek nem mész el? Már rég azt kellett volna, a gyereked érdekében is.
2023. ápr. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség... volt nekem is részem sajnos bántalmazó kapcsolatban lenni, és utólag jöttem rá, mennyi apró jel volt amit nem akartam észrevenni.
2023. ápr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!