Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedskor hazudik?

Figyelt kérdés

Hello, ismerkedek online es mar igazából az első percekben volt egy megérzésem, hogy a srác nem lesz kóser. Mivel vonzódtam hozza erősen… :D az nálam semmi jót nem jelent.

Eleinte nagyon aktív volt, sokat beszelt velem. Én is kezdtem valamit érezni és kicsit ő is, nagyon kedvesen beszélt velem. Majd hírtelen eltünedezett, keveset írt.. majd elég nevetséges indokokat mondott, hogy miért nem lenne jó éppen találkozni. Ekkor eldöntöttem, hogy ebből részemről csak szex kapcsolat lehet, mert egyértelmű hazugságai vannak.

Úgy volt végre átjön, erre megint hazudott, hogy sos dolga akadt …. Szerencsétlennek közben full nyitott az instaja ott láttam, hogy épp túrázik. Ráadásul abban sem vagyok biztos, hogy szegény barátnője tényleg ex vagy sem, mert 100 kép meg ott csucsul róluk es a turan is ott volt a társaságban. Nekem azt mondta, hogy a baráti társaságnak a része a csaj, de mar nincsenek egyutt…

Szoval nem ertem amugy miert hazudozik? Annyira atlatszo szegeny :/ nem fogok vele jarni az egyertlmu, de lehet ha athivom szexre majd rákérdezek miert ilyen buta. Mit gondoltok? Van itt olyam aki hasonlot tesz/tett?


2023. ápr. 19. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ő a buta? Félre akar menni, te meg már dobod is oda magad. Miért ő a buta?
2023. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Az, hogy ilyennel akarsz szexelni téged minősít és nem jó értelemben.
2023. ápr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1, Én már miért lennék az? Találkoztunk egy oldalon ahol az emberek párkapcsolatot keresnek, Később magamtól mondjuk úgy elég hamar észrevettem furcsa dolgokat és bár nincs post az ex csajjal lassan úgy öt hónapja tehát nem tudhatom, hogy tényleg ex vagy nem ex csak én feltételezem, hogy lehet, hogy nem az. a butaságot arra értem hogyha csak szexelni szeretne az illető akkor azt miért nem tudja amúgy felvállalni és miért gyárt olyan átlátszó Kamut ami nagyon megmosolyogtató.
2023. ápr. 19. 15:06
 4/14 A kérdező kommentje:
Figyelj nekem nincs párkapcsolatom és nagyon ritkán tetszenek meg emberek ő valamiért nagyon vonzó számomra . rajottem, hogy tőle párkapcsolatot nem szeretnék, de szexet igen.. akkor már miért érdekelne hogy amúgy meg milyen ember. De egyébként ha tudnám hogy tényleg a barátnője mármint még mindig a barátnője akkor maa
2023. ápr. 19. 15:09
 5/14 A kérdező kommentje:
*akkor nem fekudnek le vele
2023. ápr. 19. 15:09
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Én azt nem értem sehogyse, hogy miért szexelnél vele és nem számít, hogy ex a nő, vagy sem. Egyszerűen akkor vesz elő, amikor támad rád kedve, nem amikor te szeretnéd. Akkor mi értelme van? Miért nem keressel olyan szexpartnert, aki téged kíván és nem csak előszed, ha nincs más jelölt?
2023. ápr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

Lépj hátra ettől az embertől-legyen meg magadba a 3 lépés, de hagyd játszani, előbb utóbb kiderül a valóság. De semmit ne kezdj érzelmileg és testileg vele. Hagyd kommunikálni.


A fejemet rá merem tenni, hogy semmi nem lesz az illetővel..


Légy óvatos, de nem feltétlenül kell tudnia a másik félnek, hogy nem nyelted be a szövegét. Hagyd játszani-sokkal tisztábban fogsz tudni utána értékitéletet alkotni.

2023. ápr. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg nem értelek. Ha csak szexelni akarsz vele, akkor miért akarod nevelgetni? Miért nem mindegy, hogy hazudós vagy sem?
2023. ápr. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem akarom nevelni. Igazából csak beszélgetni szeretnék erről, de igazából nem ítélem el meg semmi csak érdekesnek tartom. Főleg, hogy azért nem 20-as eveiben jaro. Már bőven felnőtt..


7, Igen érzelmileg már abszolút eltávolodtam.

2023. ápr. 19. 15:24
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi érdekes van ezen? 40 évesek ugyanezt eljátszák mint a sicc, ha olyan hazug fráter.
2023. ápr. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!