Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek minek nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek minek nő?

Figyelt kérdés
Csak a szex miatt, hogy megfőzzön ezt azt, és hogy takarítson ezt azt, vagy van más is?

2023. ápr. 19. 17:43
A kérdező szavazást indított:
Szex miatt.
Főzés miatt.
Takarítás miatt.
Egyéb, leírom!!!
16 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%

Pontosan !

Ezekre jó egy nő.

2023. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Ebben a sorrendben😀
2023. ápr. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Társ a mindennapokban; hol, mint partner, akivel beszélgetni és programozni lehet, hol szexuális partner, hol a közös életünk másik fele. Mindenben is ott vagyunk a másiknak, bár én többször szoktam főzni, mert jobban szeretem csinálni, mint ő. :D
2023. ápr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Főzök és takarítok, csak tartsanak el😉 Arra jó egy férfi🙊
2023. ápr. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Azért akarok barátnőt, hogy szerethessek valakit és valaki szeressen engem.
2023. ápr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Amíg nem az én pénzemből kell főzni,de én is ehetem, nem az én házamban kell takarítani, de én is ott lakom addig benne vagyok ebben a hagyományos felállásban.
2023. ápr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Eddig cselédnek lettél netán tartva, vagy mi?


Ennyi a tapasztalatod, hogy erre kell csak egy nő?

2023. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert tök jó, hogy a csapból is ez folyik, de szeretnék mást is szeretni magamon kívül, mert nem vagyok nárcisztikus seggarc. Vágyok valami mélyebb érzelmi (és intellektuális) kapcsolódásra, amire sok-sok randi után úgy látom, hogy sokaknak vagy nincsen igénye vagy nem velem van igényük rá.
2023. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Senior Séf ***** válasza:
68%

Mert nő nélkül a férfi féllábú óriás. Tetszik, vagy sem, egy férfi mindig A NŐ elismeréséért tesz mindent. Akár (f)elismeri ezt, akár nem. Azt szoktam mondani, hogy ha Bill Gates egy fokkal jóképűbb legény lett volna, a világ ma szegényebb lenne egy Microsofttal

De mivel a kérdés fiúkra van kihegyezve, azért, mert fiú korunkban a legyet is megdugnánk.

2023. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

"Tetszik, vagy sem, egy férfi mindig A NŐ elismeréséért tesz mindent."


Csak létezhet mondjuk egy tucat, aki nem.

2023. ápr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!