Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan kapcsolatod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod, amiben te megadtál mindent a párodnak, de kapni nem kaptál semmit? Meddig bírtad? Nem merített nagyon le?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 20. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem volt olyan ahol semmit nem kaptam, egyenlőtlenség igen, de hol én hol a másik adott többet.

Nem tűnik fel ha nem kap semmit a másik szinte azonnal? Már oviban is visít az ember ha mindent elvesznek tőle.

2023. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De. Nekunk nőknek ez a sorsunk, ha nem vagyunk szépek. 5.éve bírom.
2023. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem errol volt kérdésem is akik kihasználnak, azok érzik magukat kihasználva

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2023. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
13 évet pazaroltam el 2 gyerek miatt...
2023. ápr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szokták mondani, hogy mi tanítjuk meg másoknak, hogy hogyan bánjanak velünk.

Ha nem tiszteljük, becsüljük saját magunkat és így megyünk bele egy kapcsolatba valakivel, akkor borítékolható, hogy nem fognak erőfeszítést tenni bele, hogy nekünk is jó legyen vagy megtartsanak maguknak, mert eleve nem tartjuk magunkat annyira, hogy egy tartósan és egy irányba egyenlőtlen kapcsolatot megelégeljünk és kilépjünk. Sokan vannak ezzel így.

Az természetes, hogy az embereknek vannak személyes hullámvölgyeik, ilyenkor egy jó társ azzal tud segíteni, hogy ideiglenesen többet vállal a kapcsolatban, hogy másik összeszedje magát. De ez fordítva, visszafelé is működik szükség esetén, a gond ott van, ha ez állandóan egy oldalról valósul csak meg, míg a másik éli világát, vagy ha összeszedi magát a másik a mélypontról a párja segítségével, aztán faképnél hagyja.

2023. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég szomorú már mikor tanítani kell hogy viselkedjen veled! Alapból tudni kéne neki, meg tisztelet!
2023. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!