Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a csaj egy ribi volt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a csaj egy ribi volt, vagy en voltam valahogy bena? (Kalandos romantikus tortenet bovebben lent)

Figyelt kérdés

Videken elek Hévíznél. Idonkent ismerkedesnel elojon az, hogy jonnenek hozzam pl Budapestrol.


Viszont nagy csaladi hazban elunk ami tobb generacios es 28 evesen en is itt lakom.


3 hete volt egy csaj hevizen. Kivett maganak egy hotelt. Megtalalt instagramon ahol beszelgettunk es elvittem kirandulni a kornyekre plusz tapolca balaton + a furdo. Le is fekudtunk mar az elso nap a hotelben (ketszer is) (elotte csok) utana fogta a kezem setanak de erdekes modon nem engedte h megcsokoljam masnap mar. Csak fogta a kezem es mondta h edesem stb.

Mondtam h nekem ne mondjon ilyet meg ne fogja a kezem stb ha nem akar csókolózni mert ez nagyon fura. Megsertodott es azt mondta h a hotelben alszik egyedul. Mondom jo.


Masnap meg irt h lejart a foglalasa es szallast keres. atjott hozzank. Azt mondta h csak aludni szeretne de nagyon kihivoan kifesulte. Kicsipte kisminkelte magat valami fekete csipkes egyberuhat vett fel es abban fekudt le aludni.

En tartottam magam amit kert es nem piszkaltam de az ejszaka kozepen ugy fordultunk hogy teljesen osszemelegedtunk. Vad csokolozas lett belole. Levetkoztettem es egy nagyon intenziv de rovid kb 10 perces szex volt. Masnap viszont baratkent koszontunk el es hazament.


Na ez teny h lefektettuk h csak barat de a lany vissza akart jonni hozzam. Kivett szabadsagot es ma (tegnap) erkezett meg. Ezert irok hajnalok hajnalán.

Elotte lebeszeltuk hogy foglal inkabb hotelszobat ket fore aminek vallaltam h fizetem a felet utolag (ez vegul nem lett kifizetve a folytatasban ertheto miert) nem beszeltunk ugyan arrol viszont h a lany pontosan mit akar. Olyasmit irt h ne fekudjek ra legkozelebb annyira szorosan mert nyomta a testet stb meg valoban ugy koszontunk el hogy baratok maradunk. Ez tenyleg igy volt. Viszont baratkent nalam is aludhatott volna mivel akkor a szex nem zavarja a családomat.


Megjott en csokkal akartam koszonteni teljesen azzal szamoltam h ebbol szerelem lesz. Hat elhuzta az arcat...

Utana a furdonel megsimogattam a combjat a pihenoben de azt mondta "csak baratok vagyunk" most hevizen 40e ft egy hotelszoba (amit o nezett) ez 4 nap egy hosszu hetvegere 80 ezer ftot fizettem volna.

Megkerdeztem tole hogy most ennek mi ertelme volt ha egyreszt nalam ugyanolyan kenyelmes (teljesen felujitott lakas stb) masreszt nem szeretne tenyleg szeretkezni? Erre azt mondta nem gond aludjak akkor otthon majd vasarnap elmehetunk setalni.

Na erre gondoltam hogy most mi lehetett a terv.


Miert a hotelszoba. Es a masik ami furcsa hogy miert vasarnap akart setalni mintha a ma a holnap es a szombat nala foglalt lenne. Talalkozott massal esetleg velem fizettette volna a hotelt aztan ha hozzaerek az agyban elkuldott volna es mar talalkozott volna masnap massal? Bonyolult.


De a legfobb kerdes hogy mi a velemenyetek egy ilyen lanyrol aki elsore haromszor is szexel valakivel a masodik talalkozasnal

meg ugy csinal hirtelen mintha csak valami tanulocsoport tarsa lennék. De kozben fizessem a hotel felét. Vajon mi lett volna ha belemegyek? Kemeny szex egesz hetvegen vagy atveres lehuzas es balhe h ha mar ott voltam pl egy napot fizessem a felet foleg h ket fore lett foglalva es beregisztralta a nevem stb?


Nem tudom eldonteni nem ertem. De nekem mar eleve az gyanus ha fogja a kezem de a csóknál nem hogy ellok de ki is akadt. (Elso talalkozas masodik nap) fuggetlenul attol h egesz biztos nem volt budos a szam es nem voltam visszataszito.


Ki mit mond?


Mert a barataim szerint egyszeruen zarjam le azzal h ez egy kis ribi es ne foglalkozzak vele.


Szerintem meg lehet hogy nem akart annak tunni es esetleg a masodik napon csuszott volna be amolyan "veletlenul" a szex.


A harmadik verzio meg az h ez egy ordas nagy lehuzas lett volna es miutan elkuldott a szallodabol meg massal szexelt volna is ott talán mert azt lattam a telefonjan h valami masik helyi csavoval is beszelgetett de ez ertheto mert amikor jott hevizre elsonek akkor tobb emberrel felvehette a kapcsolatot.


2023. ápr. 21. 03:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 A kérdező kommentje:

Sztem ez tipikus ribi modszer h eljatssza egy kis rovid szexert h a baratnom en meg tejelek mint a tehen. Masodikra meg beprobalta vagyok-e olyan hulye h esetleg az abszolut semmire is tejelek mikozben massal ismerkedik. Hiszen "baratok vagyunk" miert ne lehetne. Nem?


Vagy csak turelmetlen voltam es eletem legszebb hetvegejet tettem tonkre?

2023. ápr. 21. 03:55
 2/105 A kérdező kommentje:

En megertem a nok ovatossagat es kiszolgaltatott helyzetet is. Nyilvan nem varhatok a hotel felenek fizeteseert egyertelmu szexet mivel a lany nem egy prosti. Ezert le akarta talan tesztelni a szandekaimat. Vagy igenis azert ebben a helyzetben varhattam volna vagy jogosan vartam azert valamit?


Azert ami meredek volt amikor a csak barat kijelentes mellett (mai nap eleje) hanguzenetben beszelgetett valami masik csavoval h itt van hevizen es milyen szep minden es kuldott neki kepeket meg videot. De amikor kerdeztem ki ez annyi volt a valasz h csak a munkatarsa es a szabadsagat magyarazta neki.

2023. ápr. 21. 03:58
 3/105 A kérdező kommentje:
Sok furcsasag. 2-3 ember irja le mit gondol aztan az alapjan dontok majd.
2023. ápr. 21. 03:59
 4/105 A kérdező kommentje:
Annyit elarulok h a harom hettel ezelotti latogatasa eletem legszebb hetvegeje volt.
2023. ápr. 21. 03:59
 5/105 A kérdező kommentje:
A jelenlegi pedig pokolian rossz. Foleg hogy MOST is itt van hevizen a csaj es jelenleg az elso napjat tolti (egyedul vagy nem egyedul, ki tudja) a hotelszobajaban. Holnap. Holnaputan. Utana. Stb. Ki tudja hogy mi lesz, keres-e, nem keres. En nem irtam neki az eset ota es o sem irt. Elvaltunk. Ennyi. De en nem tudok igy aludni xD
2023. ápr. 21. 04:01
 6/105 A kérdező kommentje:

Mm nem hivatalos gondolom. Mert abból neki h lenne penze, hogy valaki kifizeti a hotelje felét? Még azt akartam mondani hogy egyreszt csak annyit irt h ejjel ne fekudjek ra, azt nem h nem Kar szeretkezni de ezt lehet kerdezni kellett volna. + en azt hittem nagyon fogja varni h lathasson es meglepetes lesz h mennyire várt. Hát nekem minden jel arra mutatott. A masik h en is kivettem szabadsagot es mindent tokeletesre terveztem ebbol meg az lett h hajnali haromkor kialvatlanul irogatok ide..

O meg tenyleg a jo eg tudja mit csinal most es kivel. Lehet tenyleg csak alszik.

2023. ápr. 21. 04:16
 7/105 A kérdező kommentje:

Mindenesetre engem ez most megviselt lelkileg foleg h azt mondta h o fizette a hotelt ugyhogy inkabb aludjak otthon mert egyedul szeretne lenni. Szerintem ha valaki szereti a masikat vagy akar tenyleg csak baratilag, akkor azt mondja, hogy ne fizessek semmit o orul h ott lehet velem.

Igy viszont lehet eloadja a masiknak h szarban hagytak vagy valami es megprobalja ot lehuzni?


Nem akarok talalgatni.

Nem tudok semmit.

Annyit tudok amit leirtam h azt kerte maradjunk baratok es h elvileg most egyedul van. Lehet megsertettem ezzel az egesszel. Lehet h pont nem akart ribinek tunni ezert elso nap nem akart szexelni es ezt en jol bebuktam a kerdesemmel es a szamonkeressel! Nem?

2023. ápr. 21. 04:21
 8/105 anonim ***** válasza:
90%
Kár védened és kifogásokat találnod meg magyarázkodnod. Ez a csaj tesz rád magasról. Húzza az orrod előtt a mézes madzagot és úgy szórakozik veled ahogy ő akar. Te meg beveszed. Hallgass a barátaidra ez egy ribizli zárd le.
2023. ápr. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/105 anonim ***** válasza:
63%
En nem ertem,miert nem medz oda a hotelszobaba egy bonbonnal es viragfal es szexeltek megint. Minden nap. Szorakozni es pihenni ment oda. N
2023. ápr. 21. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 A kérdező kommentje:
10: fejtsd mar ki kerlek bovebben mire írod.
2023. ápr. 21. 06:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!