Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik csaj a társkeresőn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik csaj a társkeresőn megadja azt az adatot, hogy 500 ezer forint felett keres partner nem gondol bele, hogy ezzel elszalasztja a romantikus párkapcsolat lehetőségét?

Figyelt kérdés

Igaz ő is megkeres annyit, de jön egy kis matek. Nem rég olvastam egy olyan cikket, hogy a magyarok 70%a az átlagbért se keresi meg, a netto átlagbér az nem sok olyan nettó 180-200 ezer forint között van. Az lenne igazságos, ha ez minimum 300-400 ezer között lenne és a középosztaly is sokkal szélesebb lenne. Viszont nem ez van, ez egy társadalmi probléma, amit csak újraelosztó gazdasággal lehetne orvosolni.

Egy ilyen csaj akinek jol megy a sora egy csomó lehetőséget elmar maga elől, mert kevesen keresnek meg annyi pénzt, és egy szeretet alapuló romantikus párkapcsolatban nem az a lényeg, hogy ki mit tud felmutatni. Az érdek az a szeretetnek az ellentétje, nincs olyan, hogy szeretni foglak, hogyha ezeket a feltételeket fogod teljesíteni ez nem szeretet, hanem a szeretetnek az elhazudtolása. Egy normális kapcsolatban nincs olyan, hogy én kerestem meg ezt a pénzt, ott közösség van és, ha mondjuk elmennek nyaralni akkor az az igazságos, hogy az tesz bele többet, akinek nagyobb a jövedelme. Ez nem eltartás. Eltartásról csak akkor beszélhetnénk, ha mondjuk valaki az anyját és az apját keresi a másikban és nem dolgozna semmit.

Semmi ciki nincs abba se, hogyha a nő rendelkezik nagyobb jövedelemmel, mivel a lemaradott országunkban sokkal elfogadotabb, hogyha a férfi keres többet. Nem számít, hogy ki rendelkezik nagyobb jövedelemmel a közösség és a baráti hangulat a lényeg egy jól működő kapcsolatban.

Én úgy érzem nem szabadna semmilyen anyagi dolgot elvárni csak annyit, hogy ne akarjon élősködni a másikon.


2018. nov. 20. 17:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Az szerintem nem a te dolgod, hogy ő miről marad le. Vannak férfiak, akik 55 kg fölött, és C-s mell alatt nem állnak szóba nővel. Ők is lemaradhatnak a romantikáról. Ez van. Mindenkinek mások az elvárásai.
2018. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem mindenkinek joga van saját belátása szerinti kritériumokat felállítani társkereséskor. Ha ez neki fontos, te pedig nem keresel ennyit, akkor annyit tudsz tenni, hogy továbblépsz, és olyan lányt keresel, akivel hasonlóak az igényeitek.
2018. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
És mi van, ha ez az adott nő pont nem romantikus párkapcsolatot, hanem egy jól működő gazdasági közösséget keres? Nem tudhatod ennyi alapján. Ha neki ez kell, akkor ez kell, a jelek szerint nem egymást keresitek, szóval máris sikeres volt a szűrője. Gondolom neked is vannak elvárásaid (valamifélék) a jövendő társad felé, azok miért érvényesebbek mint az anyagi jellegű igények? Ha te elvárod a másiktól, hogy mondjuk 20 és 25 év közötti legyen, mert ez a korosztály illik hozzád, akkor az miért jogosabb elvárás, mint az, ha valaki elvárja hogy legyen x cm magas, keressen y mennyiségű pénzt, legyen z érdeklődési köre? Ugyanaz a kategória, csak másnak más a fontos, ennyi. Ha neked ez nem szempont, akkor keresgélj ez alapján, de fogadd el, hogy másnak meg az.
2018. nov. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
15%

Barátnők közt tapasztaltam, hogy sokan ezt keresik, erre vágynak, de persze a többség nem talál ilyet és már pár hónap múlva beéri kevesebbet, csak legyen valakije...


N24

2018. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

Hadd keressenek ilyet. Idejuk van joguk is van ezt tenni.

Mi ezzel a gond ? Meg romantikus kapcsolat.. Bruhaha :)) megneznem a szegenysegben valo romantikazast 10 ev mulva.

2018. nov. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 Lazy Lover ***** válasza:
13%
Nyugee úgy is meg szívják mert nincs annyi gazdag pasi aki ennyit keres B-)
2018. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Az a rossz, hogy létezik olyan, hogy szegény és gazdag, nos ezzel van probléma. A jólétet mindenkinek megkéne adni és ezt se szabadna feltételekhez kötni.
2018. nov. 20. 17:26
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Okos a csaj, ki lehet szortírozni ezzel a komplexusosakat.
2018. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
47%
Igy van, hajra elvtarsak.
2018. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
63%
Romantikus kapcsolatot akar a pénzzel
2018. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!