Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny lennél ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny lennél ha a barátnőd bevallaná, hogy előtted egy dollármilliárdos udvarolt neki?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. ápr. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. ápr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már! Tuti hazudik, hogy rosszul érezd magad egy kicsit. Jó élénk a fantáziája…
2023. ápr. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Nekem nem lenne gusztusom egy lölő féléhez. Hányinger.
2023. ápr. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Elgondolkodnék milyen személyiség is ez a csaj. Meg mit akar tőlem?
2023. ápr. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#3 nem, bizonyitotta
2023. ápr. 23. 02:11
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsi lennék, hogy jöttek össze. Puncs.hu? Akkor szakítanék.
2023. ápr. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mire kéne féltékenynek lenni? Hogy el lett utasítva, én meg nem?
2023. ápr. 23. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
64%

Nek. Olyan volt hogy egyik exem elkezdett engem leértékelni, ugy alakitani a kaocsolatpt hogy még én örülhetek annak ha ő kegyeskedik velem lenni ugy se találnék mást, meg olyat is mondott hogy legyünk inkább csak szexkapcsolatban. En ebbe nem mentem bele.


Amikor pedig másnap meglátott hogy egy körzetünk híres menő pasija kocsijában vagyok, aki "lestoppolt" hogy csak az övé vagyok, exemmel nem is beszélhetek, azt mondta hogy bele égett az agyába is a kép amikor meglatott a kocsiban, hirtelen el akart halmozni mindennel megkérte a kezem és könyörgött menjek vissza hozzá.


Na mondom hirtelen értékes lettem és nem szexkaocsira akar degradálni?


Amugy számtalan több pasin is észrevettem ezt hogy versenyeznek. Alapvetoen nem kellek, de ha le akarnak "nyúlni", pláne jópasik, akkor ugranak 10en is rám egyből.

2023. ápr. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na várjál, most udvarolt, vagy el is tartotta?

Ooohh hány olyan pasi van aki csak a pénzét lobogtatja aztán egy sóher paraszt..

2023. ápr. 23. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!