Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A romantikus emberek komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A romantikus emberek komolyan gondolják, hogy elég nekik egy ember egy életen át?

Figyelt kérdés

A 60-as években még érthető volt ez az elképzelés, de manapság eléggé hihetetlen.

Szerintem ezekből a romantikus emberekből lesznek azok a középkorú fazonok, akik majd szvingerklubba járnak a házastársukkal, mert unják már, hogy 30 éve ugyanaz megy minden este.


2023. ápr. 23. 06:49
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Azok abban a pillanatban amikor ezt mondják, valoban igy gondolják. Csak pár év/pár hónap múlva meg másképp..
2023. ápr. 23. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na, akkor eléggé komolytalanok.
2023. ápr. 23. 06:55
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Én nőként komolyan gondoltam és nem rajtam múlt, hogy nem így lett.
2023. ápr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%
Az élet önmagában hullámzó és ennek okán senkinek nem jár alapjogon az életen át tartó boldogság. Ha ki is fog valaki 1 partnert egész életére, az előbb utóbb biztos a fejére nő akár férfi az illető, akár nő, vagy akár ennek a kettőnek az ötvözete.
2023. ápr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

20 éve vagyunk együtt.

Igen, még mindig azt gondolom, hogy elég ő egy életen át.

Jól kell választani.


Ma inkább azt látom, hogy "mindegy, hogy kivel, csak legyen valaki" emberek jönnek össze, vagy "mindegy, milyen a személyisége, ha elég jól néz ki". Aztán zárd őket össze két hétre, és megölik egymást. Nem véletlenül ugrott meg a válások száma a karantén után. Ugyanezért több a válás nyaralás után, meg karácsony után. Addig vannak el, amíg nem is találkoznak, mert egész nap dolgoznak, este szex, előtte-utána mindenki csinálja a dolgait vagy böködi a mobilját. A beszélgetés kimerült abban, hogy ki hozza el a gyereket, meg mit kell hozni a boltból. Egymás mellett élnek, mert könnyebb anyagilag.

De ezek a kapcsolat már eleve így is kezdődnek. Ha a szex nagyjából működik, mert megkívánták egymást, akkor minden fasza. Randikon programokra járnak, ahol jól elvannak. Utána összeköltöznek, mert együtt olcsóbb. Hétvégén programoznak, haveroznak, vagy ketten külön helyiségben, mert "kell a tér meg az énidő", magyarul már nem tudnak egymással mit kezdeni, csak ha kedvük van. Aztán az első nyaraláson úgy összevesznek, mint állat, de jók a fotók az instán, otthon csak sikerült kibékülni, mert alig találkoznak. Eljegyzés, esküvő, gyerek. Aztán hirtelen ott lesznek összezárva, kialvatlanok, fáradtak, ott sír életük legnagyobb kihívása, és nem tudnak megbeszélni semmit, csak összevesznek. Aztán meg megy a sablon duma, hogy a "gyerek után minden házasság tönkremegy, és törvényszerű, hogy nincs már szex".

2023. ápr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%

Én a párommal nagyon jól megvagyok, nem hiányzik más.

A szex meg sosem volt számomra annyira fontos, hogy akörül forogjon az életem.

2023. ápr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem gondolom magam romantikusnak, de jól választottam, tehát nekem elég egy partner egy életen át. Nem unalmas a szex, kettesben is fel lehet azt dobni ;)
2023. ápr. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Én közel az 50-hez úgy érzem, hogy több emberből tudnék összerakni egy olyat, aki lefedné az igazit. Én sem vagyok mindenben jó! Sajnos hosszútávon elég erős kompromisszumokat kell kötni hogy működjön egy kapcsolat. Persze vannak szerencsések is.
2023. ápr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha az asszony lelkesen takarít, mégha borzató rosszul főz is, akkor taláán megtartom magamnak.
2023. ápr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Leclerc ***** válasza:
0%

"akik majd szvingerklubba járnak a házastársukkal, mert unják már, hogy 30 éve ugyanaz megy minden este."


Tökéletes jövőkép, ha lehet akkor kérném! :)

Amúgy miért ne lehetne? Csak mert te nem tudod elképzelni hogy egy nő is kielégítőd lehet egy életen át?

2023. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!