Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszi nagyon sok ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi nagyon sok ember azt, hogy a szerelem olyan, mint a romantikus filmekben?

Figyelt kérdés

Például a Titanic-ban.

Nagyon sok ember (főleg lányok és nők, de vannak fiúk és férfiak is), azt hiszi, hogy a szerelem örökké olyan lesz, mint ezekben a filmekben.



2015. febr. 6. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert a való világgal nehezen azonosul az ember, minden oldalról éri valami csalódás, vagy b aszakodás, és jobb nekik álomvilágba menekülni. Azért írom, hogy nekik, mert én kivételt képezek a kérdésed alól.
2015. febr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Jázi :) ***** válasza:
Még kevés a tapasztalatuk. Csak szeretnék ha az élet úgy működne.
2015. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
pedig olyan mint a filmeken :D megjátszott
2015. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Miert nem olyan. Szerintem olyan.
2015. febr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
A valódi szerelem még sokkal hihetetlenebb, elképesztőbb, váratlanabb és legyőzhetetlenebb, mint a filmekben.
2015. febr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mitől lenne másabb az életben? Szerintem olyan mint a filmekben, az életben csak a háttérsztori más.
2015. febr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Megedződnek majd idővel, aztán később feljönnek GYK-ra gyűlölködni.
2015. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nincs tapasztalatom e téren, de valahogy úgy képzelem el, hogy emberfüggő. Szerintem a legtöbb minden fejben dől el.
2015. ápr. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Minde ember más, és minden ember számára mást jelent a szerelem. Az a szerencsés, ha az összeillő emberek kerülnek össze. De mivel ez nincs mindig így, sokan vágynak arra, hogy legalább egy filmben megtapasztalhassák, hogy milyen lehetett volna... ha nem aggódom, hogy vajon lesz-e valakim és ezért az első megszerezhető és többé-kevésbé megfelelő ellenkező neműre csapok le, ha nem ragszkodom egy rossz kapcsolathoz, mert félek, hogy nem lesz másik, ha hittem volna benne, vagy küzdöttem volna érte, hogy összejöhet azzal, akiről álmodni sem mertem volna, ha önvédelemből nem növesztettünk volna olyan tüskéket, amik elijesztik, megbántják a másikat, ha nem gondoltuk volna azt, hogy elég valakivel kellemesen ellenni, és jobbat akartunk volna.

De mindemellett igenis vannak olyanok akiknek ez megadatott.

De minél többen vannak a kiábrándultsággal megfertőzöttek, annál többeket ábrándítanak ki ők maguk is. És a lelki sérülésekből jól kijönni már nagyon nehéz, mert kellene hozzá az a másik, akinek van elég ereje a sérült felet meggyógyítani.

Ha két fél házasság nélkül költözik össze, akkor a szürke hétköznapokal biztonsági háló nélkül kell szembenézniük, mert nincs mögötte az a gondolat, hogy igen, a másik ki akar mellettem tartani. Közösen megoldjuk a gondokat. Mert a másik bármikor mondhatja, ha kényelmetlenségek adódnak, hogy szia, akkor én megyek is.

2015. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
#9-est is én írtam. Szóval ha meg azokra a romantikus filmekre gondolunk ahol az összes nö ugyanazért a férfiért van oda vagy fordítva, és aztán az a hősnőt/hőst választaja az meg az emberi önzés kiszolgálója. Azoknak kedveskednek az ilyen sztorikkal akik csak azt szeretnék, ha őket szeretné mindenki. Mert az emberek nagy része önző, lusta, stb. CSak azt akarják, hogy szeretve legyenek, legyen egy gazdag, szép/jóképű stb. társuk, de ők maguk nem akarnak éjszakázni, ha a másik beteg, hogy ápolják, ha terhes lesz, beteg lesz lelépnek, stb.
2015. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!