Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyből tudtátok, hogy akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyből tudtátok, hogy akartok a másiktól valamit?

Figyelt kérdés

1 hónapja megismertem egy lányt és nagyon aranyos, kedves, jól kijövünk egymással. Folyton beszélgetünk. Eddig 2x találkoztam vele.


Eddig mindig tudtam egyből, hogy egy lánytól akarok-e többet barátságnál vagy se. Megláttam és egyből jött azaz érzés, hogy uu ez kell nekem. Viszont most nem tudom eldönteni, valahogy nem jött ez az érzés. Pedig tetszik, és passzolunk.


Talán köze van ahoz, hogy 3 hónapja lett vége egy 4 éves kapcsolatomnak?


2023. ápr. 23. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy túl az exen, akkor igen. Logikus. De az is lehet, hogy nem hozzádvaló a csaj és ezért nem érzed azt amit kellene.
2023. ápr. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

Mindenkinek más a tempója. Nekem tök sokszor kell idő és az idő élethelyzettől függően nagyon máshogy érződik. Ha valakivel minden nap találkozol és sokat vagytok együtt/egy légtérben akkor a néhány hét is érződhet többnek és ha ritkán találkoztok, akkor a hónapok is kevesebbnek érződnek.


Aki nekem most tetszik (nagyon bonyolult helyzet, barátok is vagyunk amúgy meg sok egyéb más tényező van ami befolyásolja a dolgokat) őt pl.: hetekig minden nap láttam és úgy éreztem, mintha ezer éve ismerném, de eleinte tényleg csak barátként tekintettem rá. Meg se fordult a fejembe több. Az elejétől kezdve nagyon jó volt vele lenni, de hetekig semmi több. Aztán egyszer csak bekattant, hogy úristen de szexi. Aztán hetekig hullámzott a dolog, nem tudtam eldönteni, hogy csak a hormonok tették ezt velem vagy valós. Most már tudom, hogy valós. kb. 2,5 hónapja ismerem, de sok mindent történt azóta, többnek érződik.

2023. ápr. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%
Én egyből szoktam érezni, igen. Akivel nem érzem, azzal hónapok után se fogom, ha egyáltalán eljutunk addig. Mert azzal inkább csak érdekből ismerkednék, nem érzelemből és az nem lenne korrekt.
2023. ápr. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha sérültként érkezel egy új kapcsolatban, minden másképpen működik, mint ha letisztult állapotodban kezdenél egy új kapcsolatban.


Az emberek nagyon nagy többsége figyelmetlen, nem figyeli a környezetét, és mivel csak egy útat ismer, és azt akarja ráhúzni egy tőle homlokegyenesen más kapcsolatra, ezért nem összességébe nézi az eseményeket. Ilyenkor jönnek a hibák.


Az ördög az apró részletekben rejlik leginkább.

2023. ápr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%
Sokan elsőnek rossz embertől akarnak valamit , mire rájönnek a második az aki értékesebb szamukra.
2023. ápr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem egy videocset is eleg azonnali döntésekhez is. Hogy igen randizom, vagy uristen ezzel soha.
2023. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig több hónap kellett ahhoz, hogy el tudjam dönteni, működne-e ez kapcsolatként is vagy sem.
2023. ápr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!