Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képtelen vagyok csak barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok csak barátként tekinteni a lányokra, ez normalis?

Figyelt kérdés

Ha nem tetszik a lány egyszerűen nem érdekel, és nem is érzem a késztetést arra, hogy beszélgessek vele. Ha tetszik akkor meg minden áron fel akarom szedni. Persze szoktam csevegni lányokkal minden hátsó szándék nélkül, de ilyen baráti kapcsolat sose alakul ki, általában miattam.


Egyedül leszbikus lány barátaim voltak.


Ettől most rossz ember vagyok? Mert sok lány csodálkozik, hogy nincs lány baratom, legalabbis akikkel eddig ismerkedtem.


2023. ápr. 23. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Normális.
2023. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De a lányok ezt hogy csinálják? Majdnem minden lánynak van fiú barátja...
2023. ápr. 23. 21:13
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Úgymond sokkal könnyebb barátságot fenntartani a nőkkel ha mellette van egy barátnőd akivel jó kapcsolat akit szeretsz és minden jó vele...


Ha az embernek régóta nincs társa barátnője, úgy elég nehézkes úgy ismerkedni egy szép lánnyal, hogy csak haverkodjunk

2023. ápr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Normális. Óviban.
2023. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem oké, hogy tetszik, de akkor ne barátkozz velük. Az is rendben van, hogy tetszik és próbálkozol és ha elhajt tovább lépsz. Az, hogy direkt barátság által többet akarsz elerni szerintem gáz nagyon. Sőt az is, hogy a külsőn kívül mást nem látsz bennük.
2023. ápr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
19%
Nőkkel eleve nem lehet barátkozni
2023. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem ultragaz, de te dolgod.
2023. ápr. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Az. Csak puncit akarsz. Ilyen igazi férfi.
2023. ápr. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
39%

Tehát lényegében nem tekintesz emberként a nőkre:D

Semmilyen szinten nem tisztelem az ilyen "férfiakat" mint a te fajtád.

2023. ápr. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
En nem tudom, mi ez a hazug divat igy a lepontozasok alapjan. Teljesen mas erdeklodesi koru, beallitottsagu, agymukodesu emberekkel mi a lofasznak baratkozzal? Csak azert, hogy ne diszkriminalj?
2023. ápr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!