Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy nálam 25...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy nálam 25 évvel idősebb srácba, Mit tegyek? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Beleszerettem valakibe aki 25 évvel idősebb nálam és már régóta nem tudom kiverni a fejemből a gondolatot hogy vele legyek, igazából próbáltam de nem ment.

Még fiatalkorú vagyok, de ugy érzem nem ellenezné a dolgot de nem merek lépni nehogy "kopp" legyen a vége.

NEm tudom mit tegyek..

Segítséget kérek nem leosztásokat!!!:S


2010. okt. 9. 12:36
 1/10 anonim ***** válasza:

"25 évvel idősebb srácba"


Srácba?

2010. okt. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tehát simán az apád lehetne?
2010. okt. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit mondhatnek.En egy 8 evvel idosebb pasiba szerettem bele.Nem mertem elmondani nehogy kopp legyen.Kar volt...elment es azota sem lattam 3 eve...:(( igy ha tudtam volna elobb hogy elmegy elmondom de keves idovel elotte tudtam meg nem volt erom elmondani es elment es kesz vege :((....pedig igy hosszu tavrol jobb lenne ha tudta volna...:(...Mondd el ha ugy erzed hogy jo lenne....A szerelemben nincs kor. Sok sikert!
2010. okt. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalkorú vagy? Mondjuk hogy 15. Akkor ő 40 éves... srác??? xdxdxd
2010. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy nálad "25 évvel idősebb " bácsiba??

Nem vagy egészen tisztában a fogalmakkal. Talán úgy neveletk, mintha te is felnőtt lennél, nem gyerek.

Ez maradjon csak plátói szerelem, nem kell vele tudatni.

Ilyesmin mind átesünk, de elmúlik, csak szép emlék marad majd. A személyiségfejlődés része.

Ne égesd be magad, ne meséld el neki!

Ez segítség, nem leosztás.

2010. okt. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az a pasi csak akkor lehetne srác, ha te max 3 éves lennél.
2010. okt. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
komoly bajba sodornád, ha elmondanád és történne köztetek valami. főként mivel fiatalkorú vagy. ha ennyire szereted, akkor ezt az érzést tartsd meg magadnak és őt ne sodord bajba.
2010. okt. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
srác.............erről ennyit
2010. okt. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy 25??nem 2ésfél??
2010. okt. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
srác XD... inkább járókeretes vénember hozzád képest :D
2010. okt. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!