Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szerettek a párotokban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szerettek a párotokban a legjobban, mi tart mellette, mi az, ami miatt épp ő a társatok?

Figyelt kérdés
Máshogy: mi az, ami ha (már) nem ilyen lenne benne, nem tudnátok szeretni valószínűleg?
2023. ápr. 25. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem igy van, nem egy dolgot szeretek benne, hanem az egesz szemelyiseget. Nem lehet csak ugy kicsemegezni a dolgokat.
2023. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem úgy ahogy van

De megértő, mellettem áll mindenben, figyelmes és kifejezi fontos vagyok számára. Elfogad úgy ahogy, amikor beteg voltam is végig kitartott mellettem ès ahogy az első írja nem lehet egy dolgot szeretni.

2023. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Boldog vagyok vele mindig, minden percben, mert nagyon jó az összhang. Egyszerűen fogalmazva passzolunk, mint borsó meg a héja. Minden jó vele, sokat nevetünk együtt és építjük egymást. Ugyanaz az elképzelésünk a fontos dolgokat illetően.
2023. ápr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én tudok, tudnék olysn dolgokat írni, amiért pont ő. Azt hittem, ezzel mások is így vannak. Úgy érzem, ha valaki azt mondja egy ilyen kérdésre, hogy az egész lényét, vagy nem ismeri az illetőt, azért nem mond konkrétumokat, vagy csak egyszerűen ez egy közhely. Persze ez csak az én véleményem.

Az eddigi három válaszolóhoz: ha az a kérdés, mit szerettek a munkahelyetekben és mi az, ami nem, vagy ugyanez a kérdés a főnökötökről (vagy akár az anyátokról), ugyanilyen a válaszotok? Már azt feltételezve, hogy szeretitek a munkahelyet, főnököt, anyát.

2023. ápr. 26. 07:55
 5/7 A kérdező kommentje:

"Lányok, melyik az a tulajdonság, amit a legjobban szerettek a párotokban? És melyik az, amelyiket a legkevésbé?"

Ez nem az én kérdésem, az itteni válaszolók olyasmi válaszokat adtak, mint amikre számítottam.

2023. ápr. 26. 07:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4

Igen ez csak a te véleményed ahogy az én véleményem is csak az enyém.

Jópár év alatt azért már kiismertük/ megismertük egymást és nem közhely azt mondani "úgy szeretem ahogy van".

Tudok persze jó dolgokat mondani róla de ettől függetlenül az egész embert szeretem nem egy két dolog miatt kifejezetten.

Az anyámat is igen úgy szerettem ahogy van a munkahely és egy kapcsolat pedig nagyon rossz összehasonlítás.

Mások vagyunk, máshogy szeretünk és szerintem ez így jól is van.

2023. ápr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Oke, jatsszuk el, hogy az allasrol beszelunk. Mit szeretek benne? Jo fizetes, nem forintban, modern technologiak, tenyleg a semmibol hozunk letre uj termeket. Persze vannak hulye kollegak, neha jonnek idiota ugyfel igenyek, a papirmunkatol meg mindig nem lehet szabadulni, de ha megkerdezik, hogy szeretem-e a munkamat, akkor azt mondom igen. Ha azt kerdezik, hogy mit szeretek benne, akkor sem kezdem el felsorolni egyesevel. Van mas munka is, ahol jol fizetnek, vagy akar olyan hely, ahol jo fej az osszes kollega. Megse megyek oda. Minden elonyevel es hatranyaval, nekem ez a munka tokeletesen megfelel.
2023. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!