Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy letiltottál valakit aztan idővel megbántad, de már nem merted feloldani?

Figyelt kérdés

Letiltott engem egy számomra fontos személy, szerintem idegből, nem gondolt bele hogy megszakad minden köztünk. Ez nagyon régen történt, azóta sem beszéltünk. De még most sem értem, hogyan lehet ez.

Ő egy nagyon büszke ember, és olyan hogyha mond vagy tesz valamit, soha nem tenne az ellenkezojet.

Megbánta vajon?


2023. ápr. 26. 22:32
A kérdező szavazást indított:
Lehetséges hogy bánja
Nem bánja, azóta sem jutott eszébe hogy beszélni akar velem
16 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha neked fontos ez az illető, miért nem beszéled meg vele a dolgot? Ha normális hangnemben kezded a mondókád, biztosan ő is normális hangnemben fog válaszolni...
2023. ápr. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Félek, hogy bolondnak tartana. Letiltott. Igaz, régen volt és eltudnám érni ha akarnám, de nem tudom. Ha meg is tudnánk beszélni, bennem ott lenne egy tüske, hogy megalázott engem, aztán én is magam hogy ennek ellenére is zaklattam.
2023. ápr. 26. 22:37
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tartom szép dolognak hogy letiltott.
2023. ápr. 26. 22:38
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
És mi volt az oka annak, hogy letiltott? Biztos nem ok nélkül tette... Amúgy ez csak találgatás részedről... ez így mennyivel jobb annál, mintha egyszer és mindenkorra tisztáznád vele ezt a dolgot? Miért tiltottál le annak idején? Nekem ez rosszul esett. Ennyi. Két mondat. Amiből lehet, hogy egy normális, tisztázó beszélgetés kerekedik.
2023. ápr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az, hogy rosszul esett az nem kifejezes.

En megkerdeznem, csak felek hogy egy orultnek fog gondolni hogy ennyire bennem maradt ez

2023. ápr. 26. 22:47
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

"nem gondolt bele hogy megszakad minden köztünk"

De, hiszen tiltott. Tehát akarta, hogy megszakadjon minden köztetek.


Ha te letiltasz valakit, akkor mit szólnál, ha kérdőre vonna, vagy megkeresne? Ezt nevezik zaklatásnak.

Szerintem örülj annak, hogy így alakult. Mellette nem tudnál felszabadulni, és boldog lenni. Legyél olyannal, aki téged akar. :)

2023. ápr. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

Sosem bantam meg.

Ha mar regota tiltolistan van, eszebe se jutna feloldani.

Te nemtudtal tullepni rajta. Irany pszichologus

2023. ápr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Mennyire regen tortent?
2023. ápr. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

A mai emberek tűrésképtelensége felfoghatatlan. EGy barom volt.


Ha régen is így viselkedtek volna az emberek, ma nem léteznénk. Úgyhogy ez csak rosszabb lesz.

2023. ápr. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En mikor letiltok valakit, nem zaklato eseteben, hanem egykor volt baratsagnal, nem banom meg. Elszomoritanak a regi szep emlekek, de olyan jellemhiba zavart az illetoben, ami miatt nem akarok tobbe ugy csinalni, mintha az nem zavarna. Azert tiltom le, hogy ne akarjon meghatni, cuki lenni, mert ha ujra beszelnenk, en ujra utalnam benne azt a dolgot, tehat ertelmetlen.
2023. ápr. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!