Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm a volt pasijával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm a volt pasijával beszélget facebookon és ez engem zavar. Mondtam is neki, hogy ha nem haggyják abba akkor köztünk mindennek vége és ő letiltotta. De csak nem hagyták abba és azzal takarózott hogy nem akarnak egymástól semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb másfél éve szakítottak de addig egy szót sem beszéltek eggymással mert a csávó letiltotta. De amint szakított a mostani barátnőjével rögtön fel oldotta a tiltást és már irogatnak.

2014. márc. 8. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Tiltsd le te is a barátnődet. :-D Amúgy eltúlzod miért ne beszélhetne az exel.
2014. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Hát ha engem így megzsarolnál (ha nem "haggyják" abba, akkor...) én téged tiltanálak le.

A "haggyják" miatt meg egyébként is, ha annyi idős vagy, hogy barátnőd legyen, írni miért nem vagy képes megtanulni?

2014. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a mai napig beszélgetek két exemmel is. Szerintem nincs ebben semmi. A barátom sem húzza fel magát ezen. Miért vagy ennyire túlzottan féltékeny, nem bízol benne eléggé?
2014. márc. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az a véleményem ,hogy a barátnőm csak féltékennyé akar tenni a volt csávója meg csak pinához akar jutni mert már kb egy hete dobták.
2014. márc. 8. 12:35
 5/8 anonim ***** válasza:
És? Ahhoz kell a barátnőd is. Ha ő nem akarja, akkor minek aggódsz? Veled van, nem?
2014. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak azt tudják táncba vinni, aki menni akar. Ha a barátnőd hűséges és veled marad, akkor nem mindegy, hogy kivel beszél?


Én 12 évig éltem együtt az exszel, és most már 2 év új kapcsolatban vagyok, nemsokára házasodunk, és hetente 1-2 alkalommal biztos váltunk pár szót telefonon, néha emailben. Nem lehet csak úgy hátat fordítani ennyi időnek, bár tippelem, hogy nektek 12 hónap párkapcsolat is túl hosszú, nemhogy 12 év.

2014. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jolvan akkor rászarok a dologra. Köszi!
2014. márc. 8. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Én megértem a kérdezőt.
2014. nov. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!