Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már régen nem vagyok szűz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régen nem vagyok szűz, illetve több nővel lefeküdtem. Miért vagyok, ennek ellenére még mindig félénk ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Nem fizetős nők voltak

2023. ápr. 27. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkiben benne van, egy új ismertség előtt. Nincs ezzel semmi gond, mindenki általában ilyenkor kicsit félénkebb, visszafogottabb. Majd utána idővel jobb lesz.
2023. ápr. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gatlasaid es szorongasaid vannak. Ha szerinted ez az egeszseges merteknel jobban erint, akkor szakember segitseget kell kerni.
2023. ápr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
mert ez egy tévhit, hogy csakis azok félénkek, akiknek semmi tapasztalatuk nincs. szerintem inkább személyiségfüggő.
2023. ápr. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz valaki vezérhím, hogy trófeagyűjteménye van a nőkből :)


A félékség nem gond, de a teszetoszaság igen.

2023. ápr. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok teszetosza
2023. ápr. 27. 16:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert félsz a visszautasítástól. Ezzel nem kellene foglalkozni, mert nem tetszhet mindenki mindenkinek. Egyszerűen tudomásul kell venni, hogy ennek nem te vagy az esete, majd a másiknak te leszel, és akkor bátrabban mész oda a nőhöz ismerkedni.
2023. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!