Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy megint úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy megint úgy tudjak érezni a lányok iránt, mint régen? 24F

Figyelt kérdés

3 éve volt egy elég nagy csalódásom, egy lányban akit a világon a legjobban szerettem és akinek életemben először őszintén meg tudtam nyílni, majd egy jópár félreértést és veszekedést követően szakítottunk, nem vagyok rá büszke de nagyon csúnyán beszéltem vele, emiatt utána még a bűntudatommal is küzdöttem jódarabig.

A lényeg, hogy ezután kb. 1 évig nem is akartam senkivel ismerkedni, mert csak ő járt a fejemben, aztán lassan tompult a fájdalom, és elkezdtem újra ismerkedni (ez tart kb. 2 éve), viszont már azt vettem, hogy észre, hogy már nem olyan mint előtte. Olyan mintha valami kiégett volna bennem.. elég nehéz ezt így leírni.. De kb. arról van szó, hogy nem érzem azt a vágyat késztetést pl. egy szórakozóhelyen,ha meglátok egy jó csajt mint előtte. És szerintem ez azért van, mert félek, hogyha esetleg össze is jönnének a kezdeti lépések, utána úgyis át..sz. :\ Valahogy az a megérzésem, hogy a 3 évvvel ezelőtti lány még mindig itt van velem belül, és egyszerűen gátol abban, hogy továbblépjek, és mindemellet rohadtul hiányzik az a régi érzés, amikor nyálcsorgatva rohantam a csajok után, mert ettől a fásultságtól, érzésketlenségtől, tompaságtól még az is sokkkal jobb volt, még akkor is, ha elküldtek aztán a p..ba :D .. de legelább a vágy megvolt, az akarat eg volt!! Ez hiányzik nagyon, és nem tudom, hogy ez valaha visszafog-e jönni, és mit lehetne érdekében tenni..


Ha valakinek van hasonló tapasztalata kérem írja meg, hogy rajta esetleg ki/mi/hogyan segített, illetve, hogy vissza tudta-e szerezni a régi önmagát


köszi



2017. okt. 31. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kicsit jobb lehet még, de ugyanolyan sosem lesz már, mint azelőtt. Ezt hívjuk tapasztalatnak.
2017. okt. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy a csajhoz hasonlítod a többit? Túlságosan bele vagy ragadva a múltba. Örülj, hogy megéltél dolgokat és így nagyobb a rálátasod. Az akarat, a szenvedély pedig csak rajtad múlik. Az ember nem ég ki belőle, csak ha el van veszve önmagában.
2017. okt. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok. Mindig teljesen korrekt akartam lenni és beleadtam magam a kapcsolatokba. Jött pár csalódás, nemrég pedig egy barátnál kicsit több lány vágott át teljes mértékben. Megváltoztam, most már nem tudok és nem is akarok közel engedni egy nőt sem. Szex jöhet, haverság jöhet, bizalomra épülő komoly kapcsolat esélytelen.

A környezetben a többség azt mondja, hogy majd jobb lesz és tegyem túl magam a dolgon, aztán egy pár hónap múlva újra megtudok nyílni. Ezzel az a baj, hogy látványosan vigasztaló sablonszöveg, ami igazából nem jó semmire és egyáltalán nem teszi könnyebbé a dolgot.

A durva az, hogy a közelemben egy 25 feletti férfit sem ismerek, aki ne lenne hasonló cipőben. Akiknél már család van, ott sem klappol minden bizalom terén és eddig utólag mindig kiderült, hogy okkal.

Rajtad áll, hogy adsz egy újabb esélyt a dolgoknak vagy hagyod a fenébe és magaddal törődsz. Amit most szerintem tegyél, hogy lazítasz a dolgokon, csinálod a hobbit vagy kipróbálod magad egy új környezetben.

2017. nov. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"A lányok" iránt nem. Egy lány iránt igen.
2017. nov. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!


2-es! Az, hogy a régi csajhoz hasonlítom a többit, az teljes mértékben igaz volt, úgy a szakítás után 1 évig! Ekkor kb. egész nap ő volt a fejemben, és ha esetleg megismerhettem volna egy új csajt, akkor az tényleg hozzá hasonlítottam, és rögtön el is ment a kedvem, mert természetesen akkor nálam senki se üthette meg azt a szintet, mert annyira belé voltam veszve.


De aztán ez kb. 1 év után megváltozott, és -mint már rájöttem- ez a rosszabb szakasz.. pedig nem hittem volna. A rági lány lassan kikopott a gondolataimból, már nem kaptam sírógörcsöt ha rá gondoltam, és egyre ritkábban jutott eszembe, és ezt most is így van. Van, hogy már hetekig eszembe se jut.

Viszont! Ez nekem nagyon furcsa, hogy így eltűnt a gondolataimból -és szerintem nincs is így- csupán arról van szó, hogy mélyebbre cúszott a tudatomba, és már nem direkten emlékezek rá, hanem ösztönök szintjén, ami ellen már nehezebbb felvennem a harcot, mert kb. beelém ivódott és kb. az egész viselkedésemre kihat, ez az elsőre ,,láthatatlan" dolog.


3-as! Sajnos kb. az egész eddigi 24 évem -azt az időszakot kivéve, mikor együtt voltam az említett lánnyal- arról szólt, hogy magammal foglalkoztam (tekintve, hogy testvérem sincs) és igazából már elég volt ebből nekem. Most egy elég eltúlzott példát mondok, de ha : holnap összeházasodnék egy nővel, és soha többé nem mennék szórakozni, éjszakázni, stb. szerintem akkor sem érezném azt, hogy ,, nem éltem ki magam" mert 18 éves korom óta elég sok helyen megfordultam, hála az égnek. Szóval már valami másra lenne szükségem, de ahhoz meg kéne az a már említett akarat, vágy stb. ami most úgy érzem teljesen kihalt belőlem. Kb. mintha legyalulták volna a lelkemet, és ez k..a sz** érzés :D


De bízom benne, hogy úgy an mint ahogy 2-es írja, és fogok tudni változtatni :) Hétvégén szerintem el is megyek szórakozni, és megpróbálom úgy csinálni a dolgokat mint régen: nem taktikázva, túlgondolva, hanem csak érzésből az egészet, aztán lesz ami lesz. Max elutasítanak, de mint írtam ehhez az érzéshez képest az is sokkal jobb, pedig régen azt hittem az a legrosszabb, de a ,,tapasztalatomnak" hála, már tudom h nem:D

2017. nov. 1. 09:10
 6/12 anonim ***** válasza:
Közhely, de az idő segíteni fog. Ezen kívül meg fogod tanulni, hogy másképp is lehet csajozni/szeretni, nem csak a kamaszos "nyálcsorgatva rohanok utánuk" módon.
2017. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nàlam is. Én megpróbàlom úgy felfogni(csúnya példa) mint a dobókocka. Rosszat dobtam. És dobhatok még rosszabbat is, de mindig 6-ost remélek. Mint a jàtékban, úgy az életben is el kell fogadni ezt.
2017. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem 3 év alatt tudott volna segíteni az idő ha akar, de ehelyett csak rosszabb lett mint írtam. Szóval ez az idős dolog nekem úgy tűnik, hogy csak ilyen felelősségelhárításra jó, nehogy kelljen valamit tenni, csak erre későn jöttem rá, de jobb későn mint soha ugye..


Utolsó, ez tetszik!! :)

2017. nov. 1. 11:44
 9/12 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy lehet máshogy is csajozni, de nekem konkrétan az az érzés hiányzik, de nagyon. Ezt az érzést adtam fel anno egy csajért, ez szakadt meg és ezt nem tudtam sehogy se (idáig) visszahozni, pedig nagyon szeretném. Azt a lelkesedést újból érezni, mint régen:) :\
2017. nov. 1. 11:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Fogsz még kellemesen csalódni az érzéseidben. Ne kapàlózz érte, az nem segít. Mikor kicsi voltam szerettem rajzolni, sokat rajzoltam anyàmnak. Nagyon jó érzés volt, de màr kinőttem belőle.Léptél egyet előre. Koppanni se fogsz olyat mint amilyeneket eddig tudtàl. Próbàlj meg örülni neki, és előre nézzél ne hàtra leskelődj. 7es voltam.
2017. nov. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!