Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak ilyen tökéletes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak ilyen tökéletes a házassága?

Figyelt kérdés
Látom ismerőseimet ahogy osztják meg a boldog házassági képeket, vagy ha nem is azt, akkor boldog közös képeket a férjével, és ahhoz is raknak közös idézeteket, hogy köztük milyen nagy a kötelék a házasság, meg hogy a férj milyen jó apa stb. Egy kicsit irigylem ezt az érzést, mert bennem meg az van, hogy engem a barátom még simán ott hagyhat, de azért akik házasságban élnek, ott már sokkal komolyabb a dolog.
2023. ápr. 28. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Vannak jó házasságok körülöttem meg vannak látszatházasságok is. A posztolósak tartoznak gyakran az utóbbiba.
2023. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A házasságok fele még mindig válással ér véget és azok közül, akik együtt maradnak is elég gyakran előfordul a megcsalás, érzelmi bántalmazás, anyagi problémák, stb. Persze, hogy vannak sikeresnek tekinthető házasságok, de az kicsit szubjektív is, hogy ki mit tekint annak, de úgy jóindulattal is csak kb 25-30% lehet ilyen. A közösségi média pedig nagyon torzítja az erről alkotott képet, mert legtöbben csak kirakat életet élnek ott.
2023. ápr. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Jó házasságom van a férjemmel. Szoktam kirakni közös családi képeket mondjuk karácsonykor. Az ember a médiába a rossz dolgokat nyílván nem posztolja. De amit bizton állíthatok senkinek sem tökéletes a házassága minden házásságban vannak viták és nehézségek.
2023. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Amikor ilyeneket látsz a neten, arról tudhatod, hogy 90%-a kamu. :D Ezzel próbálnak menekülni a valóság elől...


Olyan házasságokra legyél irígy, amiket nem a neten élnek meg. :)

2023. ápr. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%
Akik a legcukimukibb love-love forever kicsimmel horváthba jellegű képeket tolják fel nagy számban a fészbúkra, ott a legnagyobb a gebasz otthon. Akár házasok, akár sima kapcsolat. Ne irigyeld, többnyire nincs mit.
2023. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jó a házasságom. De ezt nem tesszük közzè közössègi oldalakon. Nagyon ritkán posztolunk, max egy èvben 1x. Se nyaralási kèpek, se ünnepi, se hogy èppen hol járunk. Pedig szinte minden hètvègèn megyünk. De ezek a pillanatok a mieink. Nem a nagyközönségè.
2023. ápr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
69%

Nem a házasság teszi a kapcsolat komolyságát. Amit leírtál, az igazából inkább egy hátrány. Sokan tényleg úgy állnak hozzá, hogy a házasságból nehezebben lépnek ki, még akkor is, ha menthetetlen, merthát ez milyen komoly dolog. Közben ha nem lennének házasok, rég léptek volna. Nem kéne ezt papírhoz kötni, ha valami jó, ahhoz nem kell házasság, ha nem jó, akkor meg nem menti meg a papír.

A posztolás más téma. Ebben sem lehet egyértelmű következtetésteket levonni. Én meg a párom szinte sose posztolunk semmit, így egymásról sem. De aki meg sokat használja a közönségi médiát, annak természetes, hogy erről is posztol. Ettől még igenis lehet boldog, lehet az a valóság, amit mutat. Egyszerűen szereti ezt megosztani, ez nem automatikusan jelenti azt, hogy nem boldog. Persze, lehet külvilág felé is bizonygatás, van ilyen, nem feltétlenül ez a helyzet minden esetben. Gondok meg mindenhol vannak, boldog kapcsolban is lehet mosolyszünet.

2023. ápr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

A régi fodrászom rendszeresen posztolta, hogy mennyire jó férje van és mennyire jó életük van. Folyamatosan hatalmas csokrokat, ajándékokat, utazásokat kapott stb. Én rendesen irigykedtem, bevallom. Szépek, van pénzük, szép gyerekeik vannak, a pasi a tenyerén hordozza a nőt, mi kell még?

No, aztán egyszer csak kipakolt a csaj, hogy a pasi évekig csalta több nővel, szexmasszázsokra járt, meg amúgy otthon is tökre bekorlátozta őt. Minden kép leszed, nagy vallomások, instasztorikban sírás, meg mondta, hogy ő saját magával is el akarta hitetni, hogy ők valójában boldogok. Válás után a pasi szart az összes gyerekére egyébként.

Na, ez a sztori nekem örök emlékeztető a közösségi média hamisságáról. :)

2023. ápr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
A házasságok milyenségét nem a posztok határozzák meg. Az én házasságom boldog, de soha nem teregetjük ezt ki. Nem teszünk ki nyálas idézeteket és közös képeket is nagyon ritkán. Bennem az ilyen szeretetbizonygatás inkább azt a benyomást kelti, hogy éppen hogy nincs minden rendben a kapcsolatban, házasságban.
2023. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerőseim közül azoknál dúl online a legnagyobb szerelem, ahola anő egyszer lelépett, a pasi pedig most nyíltan csalja az alkalmazotukkal a feleséget. Aztán, ha épp nincs harmadikat dologban, akkor úgy érzik, mintha a nászútjukonnlennének.😂
2023. ápr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!