Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nők és férfiak a tökéletesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők és férfiak a tökéletesen megtervezett életük ellenére miért válnak el?

Figyelt kérdés

Vannak az ilyen típusú emberek akik tökéletesen megtervezték az életüket, ő már 14 évesen tudta hogy melyik egyetemre megy, melyik évre milyen autót fog venni, x számú gyereke lesz, itt és ott lesz háza és boldogan él élete párjával stb.


Aztán erre mindennek vége és elválnak. És ez nem valami kivételes dolog, hanem iszonyú nagy tömegben fordul elő.


Mi az oka a tökéletesen megtervezett életük ellenére, hogy ez a házasság dolog valami eleve bukásra ítéltetett dolog?



2022. nov. 15. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%
Általában aki ilyen tervezett életet él nem veszi figyelembe, hogy nem a megfelelő emberrel házasodott, csak annyi számít neki, hogy legyen és a "kis listáján" kipipálhasson egy - vagy a házastársa révén akár több - rublikát. Az pedig, hogy nem lesz jó vége - egyértelmű mindenkinek rajta kívül. De neki muszáj házasodni meg kell a puja is, mert a listán szerepelt és amúgy is már 24 éves, kifut az időből, hogy megy így a gyerek majd a Yale-re?
2022. nov. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Ember tervez Isten végez
2022. nov. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

# 1


de úgy látom pont hogy nagyon megtervezte azt is ki lesz a párja, a tökéletes jó egzisztenciájú managerzseni programozómérnökvállalkozó.

2022. nov. 15. 11:43
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Ugye tudod, hogy nem megy mindig minden a tervek szerint az emberek életében?

Nem igazán értem a kérdést, az hogy boldog lesz-e hosszan egy kapcsolat az csak részben tervezés kérdése, de ezt mindenki tudja szerintem.

2022. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen dolgokat nem lehet 100%-osan eltervezni, mert 1) mindig 2 emberen múlik, 2) nem számol azzal, hogy az emberek és a helyzetek változhatnak, 3) senki sem jós, hogy 100%-ig tudja előre, hogy milyen új élethelyzet hogy fog rá hatni. Azt hisszük, mindent tudunk magunkról, egy-két párkapcsolat alapján, amit viszonylag jól ismerünk a környezetünkből (vagy úgy véljük, hogy jól ismerjük), már minden problémát el tudunk kerülni... pedig néha "csak" annyi történik, hogy fellép egy születési depresszió, kirúgnak valakit, nő szülés után nehezen adja le a kilókat... és máris tud borulni egy csomó minden.
2022. nov. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

# 4


persze tudom.


De azt nem értem hogy ezeknek az embereknek tökéletes az élete, körzővel vonalzóval tervezték meg.


Ennek ellenére hogy lehet hogy tömegesen válnak el ezek a szuperemberek?

2022. nov. 15. 11:53
 7/13 anonim ***** válasza:
76%

#6

Mit nem értesz? Mint írtam: hogy boldog lesz-e hosszan egy kapcsolat az csak részben tervezés kérdése, de ezt mindenki tudja szerintem.

2022. nov. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Saját magunkat sem ismerjük. Ami most hú de cuki , a párunkban , az 5, 10 év múlva idegesítő lesz számunkra. Stb
2022. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert aki már gyerekként, pedáns módon mindent megtervez előre, annak esélye sincs alapos önismeretet szereznie. Csőlátással nő fel és emiatt csőlátással tapasztal. Egy idő után meg ebből az szokott lenni, hogy mindene megvan, de mégse boldog és fogalma sincs miért.
2022. nov. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Hans Pötterman ***** válasza:
91%
Nem létezik tökéletesség, kár is azt hajszolni.
2022. nov. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!