Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tökéletes a kapcsolatunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes a kapcsolatunk, de nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

24(L) vagyok, szeretnék már egy komoly kapcsolatot, megtalálni a páromat.

Több rövidebb/hosszabb kapcsolatom volt eddig, azonban csak kétszer voltam szerelmes, kétszer viszont nagyon. Mindkettõ borzalmasan végzõdött, mivel a szerelmen kívül hosszútávon nem mūködtünk. A többi kapcsolatommál/ randimnál nem voltam szerelmes, de csupa olyan ember volt, akikkel tudtam volna harmónikusan ellenni, viszont mivel nem voltam szerelmes, eldobtam ezeket, úgy gondoltam, hogy szerelembōl szeretnék kapcsolatot.

Most itt vagyok egy kapcsolatban egy férfival, akit nagyon-nagyon szeretek, jó vele idõt tölteni, jo a szex, de nem vagyok szerelmes.

Elbizonytalanodtam, hogy most melyik a jobb, ha hosszútávra, végleges partnert keresek már így 24 éves fejjel.

Nem tudom, hogy ez e a jobb, hogy nem vagyok szerelmes, de mūködik es harmonikus, vagy, ha bizzak tovabb a szerelemben?

Mindenki mast mond/ masban hisz, nekem meg döntenem kene, maradok e emellett a ferfi mellett, mielõtt megbantanam/ rabolnam az idejet.



2022. jún. 5. 22:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
70%
Akkor nem tökéletes a kapcsolatotok.
2022. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
A kérdés nem errõl szólt.
2022. jún. 5. 22:40
 3/35 anonim ***** válasza:
90%

Pfu, erre a kérdésre itt nem fogsz választ kapni… ahogy írod ki így, ki úgy dönt.


Én évek alatt sem tudnám magamnak sem megválaszolni, melyik a jobb. És ha meg is tudnám, nem biztos, hogy rá dia az lenne érvényes.

31N

2022. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Ui.: Egy kapcsolat nem a szerelem jelenlevésétõl vagy nem jelenlevésétõl lesz tökéletes véleményem szerint. De ha már itt tartunk, mivel olyan, hogy "tökéletes" nem létezik, ezért egzakt megfelelõje sincs, mindenki máshova teszi a lécet a "tökéletes" szó használatához.

A kérdésemre választ ezt félre téve szívesen várom.

2022. jún. 5. 22:44
 5/35 anonim ***** válasza:
91%
A szerelem ígyis-úgyis elmúlik, és a helyébe lép ez amit mondasz, ami viszont már tud egy állandó állapot lenni. Mi van akkor ha kihagyod az intenzív részt, és elköteleződsz egy olyan ember mellett, amivel hosszútávon tudsz kokettálni? Elvégre csak ez számít, és így legalább tisztán látsz. Jelenleg ezt élem a párommal. Nem az a nagyon intezív, de igenis van szeretet és törődés, tisztán látás. Nekem megfelel. Neked kell eldöntened, hogy számodra ez optimális-e.
2022. jún. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
92%

36 éves vagyok. Nagyon kergettem a szerelmet régen, 3x voltam brutál szerelmes. Kettővel öltük egymást, de nagyon erős volt a vonzódás, rózsaszín köd, viszont nem volt építő a kapcsolat. Az egyik egy, másik két évig tartott. Harmadik lett a férjem. Voltak közben férfiak, akikkel nagyon jól passzoltunk, szuper beszélgető partnerek, hasonló hobbik, műveltek, türelmesek, toleránsak, jól szituáltak voltak, a tenyerükön hordoztak. Nagyon akartam, hogy működjön, de mindig vége lett miattam, mert akartam a pillangókat, de nagyon.

Jött a férjem 8 éve, akivel annyira működött a kémia oda-vissza, hogy kis túlzással az se érdekelt volna ha sorozatgyilkos.

Nagyon tetszett külsőre, imádtam a humorát, hogy mindig vidám, megnevettet, hogy sose volt ilyen jó a szex senkivel, hogy ugyanúgy kívánjuk egymást 1-2-3-x év után is, ez amúgy mai napig megmaradt.

Lehorgonyoztam, házasság, gyerek.

Na de, ahogy felszállt a köd, jött a baba, kiderült, hogy bár imádja, pelenkázni, kelni hozzá stb nem hajlandó. Kiderült, hogy az élet minden terén elég szélsőséges. Vagy beleáll valamibe és pörög százon, vagy kib@szott lusta. Pl a füvet egyszer nem nyírta le az évek alatt. Egyszer nem porszívozott fel. Elvonul órákra énidőzni a vendégszobába miközben én egyedül viszem a gyereket, háztartást és dolgozom.

A legnagyobb köd is felszáll egyszer és a dolgok, amiket régen megmosolyogtam, vagy nem akartam látni most annyira idegesítenek, hogy kinyírnám néha. És bár nem akarok válni, sokszor eszembe jut, hogy mennyivel jobb, kényelmesebb stb életem lehetne x, y mellett, akit nem szerettem szerelemmel, de egy stabil, megbízható férfi volt. Bizonyos kor után már nem a pillangókat keresi az ember. Utólag bizony lehet másképp választanék.

2022. jún. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a szerelem is más a korral. 10-20-on évesen, sőt inkább 10-en évesen voltam nagyon szerelmes, utána inkább okosan. A szerelem elmúlik, és ha az ember belegondol baromira nem hiányzik, hogy azt érezd, hogy ha nem keres x időközönként biztos nem szeret, ha átver, megcsal, az sem baj, mert a szerelem nevében ezt a békát is lenyeled.
2022. jún. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
67%

Voltam többször is nagyon szerelmes. A legutóbb annyira, hogy 2 hétig enni sem bírtam. Összeköltöztünk, aztán szépen megmutatkozott, hogy milyen is valójában. Nem tudott bánni a pénzzel, fünek-fának tartozott, heti 3-4-szer a kocsmában ült, mert onnan valók voltak a "barátai", hazudozott, már azt sem hittem el neki, amit kérdez, lusta volt, mint a dög, egyszer nem nyúlt hozzá a háztartásban semmihez, semmije nem volt, de engem nézett le, mert nem bírta elviselni, hogy minden téren több vagyok nála. Stb. stb.

A szerelem baromi gyorsan el tud múlni. Ha leesik a rózsaszín szemüveg és nincs mögötte semmi, az nagyon kiábrándító. Szerelemre nem lehet hosszú távú kapcsolatot építeni. Azt mondják, a szerelem érzése kb. 2 évig tart, utána alakul át, ill. mélyül, ha szerencsétek van, szeretetté.

24 évesen még nagyon nem vagy elkésve semmivel, ha az érzést hajkurászod, akkor tapasztald meg, keress olyat, akibe valóban szerelmes vagy, csak arra vigyázz, hogy nehogy lemaradj aztán a fontos dolgokról, mint család, gyerekvállalás. Mert nem egyszerü olyan partnert találni, akivel minden passzol, nehogy aztán késö legyen.

2022. jún. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
83%

Én soha többet nem leszek együtt férfival, akivel nincs meg a rózsaszín köd, pillangók, stb. az elején. A párom előtt soha nem éreztem ilyet, pedig voltak kapcsolataim. És azt kell mondanom, hogy az a rózsaszín köd nincs már meg, de teljesen más érzés vele lenni, őt szeretni, mint amikor ez a szakasz kimaradt.

Nem hiányzik az az időszak, bár nagyon jó rá visszagondolni. Úgy tekintek rá, mint egy lépcsőfokra, amit nem szabadott volna kihagyni.


Viszont azt azért hozzáteszem, hogy fellegek ide, fellegek oda, én azért eléggé észnél voltam, és tudatosan figyeltem, milyen ember ő, és mi az, amit csak belelátok.

2022. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
64%

Van egy olyan dolog, hogy a nők kiszagolják a férfi immunrendszerét - és, ha az nagyon hasonlít a sajátjukra, akkor NEM LESZNEK SZERELMESEK.

Ha fejre áll akármelyikük, akkor sem.

Mivel a gyereknek rossz az, hogy ha mindkét szülőtől hasonló immunrendszert örököl, ezért ez így egy jó dolog.

Szóval, ha egészséges gyereket szeretnél, ahhoz legalább egy pici szerelem kell.

2022. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!