Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak miért jobb a párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak miért jobb a párkapcsolata, mint nekem?

Figyelt kérdés

Jól elvagyok a barátommal, meg minden, de bizonyos dolgok hiányoznak.

Mikor látom a social media-ba az egyik volt osztálytársamat, elkap az irigység. Láttam, hogy a pasija állandóan éttermekbe viszi, meg nyaralni, kirándulni, sokszor kap rózsacsokrokat. Gondoltam is magamban, hogy a volt osztálytársamért ha ennyire odavan a pasija, hamarosan gyűrűt is fog kapni tőle. 1 év járás után meg is történt az eljegyzés. Irigylem hogy a pasija ennyire oda van érte.

Én meg hiába vagyok kedves a barátommal mégse kaptam még gyűrűt tőle, bár igaz még nem élünk együtt, de nekem is jól esne tőle ez a gesztus. Néha eljárunk mi is ide-oda de nem annyiszor mint ez a volt osztálytársam.


2023. ápr. 29. 13:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagold a közösségi médiát. Az nem a valóság.
2023. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél valamit a párodtól, mondd meg neki.
2023. ápr. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

"bizonyos dolgok hiányoznak"

Mért irigykedsz másokra, te is megkaphatsz mindent, ha tudja mit, és meg akarja adni neked a barátod azt, amit szeretnél.

2023. ápr. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vótmá eleget eljegyzés fétises troll.
2023. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az en exem is hetente vette a virgcsokrot, vitt ettermbe, vette a cuccokat kozben meg romma csalt es uvoltozott velem. En ugyan sehova nem posztoltam, de ha posztolom tuti a sok kiscsaj azt hiszi mekkora gentleman kozben meg mindig ezzel porbalt törleszteni, hogy kajak,kaja,etterem,viragcsokor,ekszer stb. Kezem is megkerte azonnal hogy azt higgye az ember jaj de szerelmes. Aha
2023. ápr. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
5-s ennek aztán hiába írod. Az agyában a CT simán kimutatja a gyűrű képet, a betege neki. Az egész élete ekörül forog. Kizárólag gyűrűvel az ujján érzi magát valakinek. Na meg kell a facera a kép, hogy felhúzták rá is. 🤣
2023. ápr. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6, 🤣

Ahelyett m, hogy osszetenne a ket kezet, hogy van egy normális pasi. Kit erdekel az a bovli gyuru..

2023. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%
Látom vissza tért az eljegyzés mániás. Tessék, itt egy 💍 tudom, ez nem az igazi, de ennél többet nem tehetek.
2023. ápr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mások irígylése elég gáz dolog.. amúgy ezek a dolgok mind a látszat, a valóság mindenhol életszagúbb..
2023. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Javaslom, előbb erj meg egy kapcsolatra és csak utána menj bele egybe. Nagyon gyerekesen gondolkozol.

Hova kérjen meg a párod ? Együtt sem éltek, lehet, nem is működne. Enélkül semmi értelme nincs. Másrészt neked attól jó egy kapcsolat, ha sokat van költve rad ? Nem a közös élményektol, jó beszelgetesektol, udvariassagtol és figyelmessegtol? Sajnalom, hogy így gondolkozol…


24N

2023. ápr. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!