Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan emberek, akik szerint jobb egyedül lenni, mint párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Vagy az emberek 100%-a párkapcsolatban akar élni?
2023. márc. 31. 06:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nem sikerült még a párkapcsolati életet kipróbálnom, de a személyiségemből adódóan úgy látom, hogy az esetleges másik félnek büntetés lenne velem lennie, így inkább az egyedüllét jobb, még akkor is, ha néha jó lenne mellettem valaki. (F)
2023. márc. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Ha tehetném nem lennék többet párkapcsolatban soha többé.
2023. márc. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Egy jó kapcsolat jobb, mint egyedül lenni. Rossz kapcsolat helyett viszont inkább lennék egyedül.


24N

2023. márc. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3-al értek egyet.


Ha az a kapcsolat valóban jó, akkor sokkal jobb mint egyedül.


De ha csupa csupa negatív akkor jobb egyedül.

2023. márc. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Pl. Én, velem nem lehet elbeszélgetni, hamar meg fogják unni
2023. márc. 31. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatok nagyobb része rossz kapcsolat vagy jobb esetben semmilyen, ló nincs hát ez szamár is jó típus. Emiatt választja egyre több ember az egyedüllétet, nem azért mert valamilyen párt nem tudna találni. Aki jó partnert talál az hihetetlenül szerencsés és természetesen jobb neki azzal mint egyedül. A kapcsolatok mindössze 10%-át saccolom ilyenre.
2023. márc. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem. Én írtam ki ezt a kérdést.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

2023. márc. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Népszerűtlen vélemény, de szerintem jobb nélküle. Még akkor is ha jó a kapcsolat, ha szerelmes vagy, olyan érzés mintha függő lennél. Az egész elmédet lefoglalja, munkára se tudsz koncentrálni, egész nap csak ő jár az eszedben. Ez azért egy idő után elég kimerítő. Aztán amikor elmúlik a rózsaszín köd, akkor meg ürességet érzel. Vagy ha közben megcsal, na az mekkora fájdalom lehet...
2023. márc. 31. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én.

N

2023. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem jobb egyedül. Az agyam is lazít és a gyomromban sincs az a gombóc.
2023. márc. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!