Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakire mindig azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakire mindig azt mondják, hogy fiatalabbnak néz ki a koránál, az előny a társkeresésben?

Figyelt kérdés
Rendszeresen megkapom ezt a lányoktól hogy fiatalabbnak nézek ki a koromnál és "kölyökképű" vagyok. Valószínűleg azért, mert nincsenek olyan nagyon erős maszkulin vonásaim és arcszőrzetet sem hordok.

2023. ápr. 29. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, hány éves vagy.
2023. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
30
2023. ápr. 29. 14:47
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez sosem előny. Én ilyen voltam, persze már házas vagyok, de sosem vettem észre hogy előnyöm lett volna. Sőt, fiatalon konkrétan nem találtam senkit, mert 20 évesen 15-nek néztek. Most már közel az 50-hez megdicsérnek hogy hú de jól tartom magam, de nem igazán számít. A társkeresésben inkább a jóképűségen van a hangsúly, majd utána a személyiségen. Ha nm vagy vonzó külsőleg, 100X annyit kell beletenni, mert élből elutasítanak, hiába nézel ki fiatalabbnak.
2023. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Majd 40 évesen már előny lesz. Most még inkább hátrány.
2023. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40 évesen az emberek 90%-a már nős, de az biztos hogy jobb egy fiatalos férfivel/nővel mutatkozni, mint egy beöregedett, pocakos, kopaszodó, zsíroshajú valakivel. Mondjuk aki fiatalos az nem biztos hogy 20 éves lányokkal kezd ki, picit h*lyén is adná ki magát.
2023. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Huszonévesen nekem hátrány volt, mert nem néztek 18 évesnek. A nők tobbsége férfit akar, "kölyökképű" kevesebb nőnek tetszik.
2023. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6. Ez az, ezt mondom én is. 30 évesen 20-nak néztek, tehát a korombéli lányok állandóan elutasítottak. Majd 30 évesen meg amikor kiderült mennyi vagyok, akkor meg a fiatalabbak offoltak. A legjobb az, amikor annyinak nézel ki amennyi vagy, sőt, ha idősebbnek nézel ki, az az igazi.
2023. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Pasiknál ez mióta előny?

Nyilván azért kérdezel itt marhaságokat mert annyira kelendő lennél😂😂😂😂😂😂

Ha egy valakinek is kellenél már nem kérdezted vola meg ezt!

2023. ápr. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem előny lassan a 30-hoz közeledve. 29 vagyok. Külsőre 24-25-nek szoktak tippelni. Ugyanez nálam is: Baba-/kisfiús arc, világos haj, nuku arcszőrzet. (De amúgy jóképűnek mondott vagyok.) Nagyon sok korombeli férfin látom, hogy egyszerűen öregnek néz ki már még az én mércémmel is és sokan 30 évesek nem is 30-nak, hanem még többnek is tűnnek. Genetika és életmód is. Vagy például nem értem, amikor mondják 30 körüli férfiak, hogy ők már nem tudnak 20 év körüli csajokkal ismerkedni, mert nem találják őket vonzónak a fiatal nők. Nekem gond nélkül megy, jellemzően a 20-23 éves korosztállyal ismerkedem inkább.


7. Lehet nem minden fiatal csaj tud elképzelni idősebb pasit magának, de aki 4-5-ből 1 igen, azzal mindig megtaláljuk egymást. Hidd el bőven vannak lányok, akik idősebb pasikhoz vonzódnak és köztük előny, ha idősebb a pasi, de fiatalabbnak néz ki.


6. Ezzel egyetértek. Én is jóképű vagyok, de kisfiúsan jóképű. Azok a barátaim, akik férfiasan jóképűek, ők mindig is több nőnek tetszettek. A legtöbb nő a férfiasan jóképűre megy, nem a boyface-re.

2023. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha egészséges az ember, akkor igen.
2023. ápr. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!