Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindig azt olvasom, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig azt olvasom, hogy a nők milyen könnyű helyzetben vannak párkeresés terén. Biztos?

Figyelt kérdés

Legyünk őszinték, egy férfinak gyakorlatilag bőven elég, ha bizonyos külső adottságokkal rendelkezik.

Ugyanakkor egy nő láttán lehet, hogy szinte tátva marad a szánk, de sajnos sok van köztük, akik ha kinyitják a szájukat fejvesztve menekülünk. Tehát hiába néznek ki jól, megfelelő belső nélkül legfeljebb egy éjszakára kellenek.



2015. szept. 26. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkét nemnek nehéz. A férfiaknak a kezdeményezés miatt, a nőknek meg azért mert ha csak szexre kellenek, azt utólag tudják meg. A legritkább esetben közlik előre a pasik.


De csak a külső, vagy csak a belső soha nem elég a komoly kapcsolathoz. (Már ha azt akar az ember)

2015. szept. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Parkereses teren talan meg nehezebb is nektek, ha normalisat akartok, foleg miota divat lett a szexkapcsolat.
2015. szept. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Válogatni még mindig könnyebb, mint 100as konkurenciát túlkiabálni és kitűnni közülük.
2015. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Legalább ugyanannyira nehéz nekünk is, mint nektek, abszolút nem nemfüggő a dolog.
2015. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a komoly párkapcsolat megtalálása mindkét nemnek egyforma nehéz. Viszont szexpartnert találni nekünk többnyire könnyebb, mint a pasiknak.
2015. szept. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom, hogy komoly kapcsolatot egyaránt nehéz mindkét nemnek. De lányként tényleg iszonyat könnyű szexkapcsolatot találni, ezt fiúként nehezebb.
2015. szept. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zsuzsa69 válasza:
Sziasztok én már próbálkoztam 5 társkeresőben, lassan egy év alatt. A lehető legrosszabb tapasztalataim vannak ! Ezeken az oldalakon csak sexoartnert keresnek a Férfiak,aki mást mondot arról is idővel Kiderült, hogy ő sem különb a többinél.Ha valaki regiszrál egy oldalra, akkor többire nem kell már, mindenhol ugyanazok a pasik vannak fenn. Nem ajánlom senkinek ezt a fajta tárkeresést, kivéve aki szereti a megalázást, mellőzést, a perverzeket, a hazugokat,de ezt senki nem érdekli meg.
2015. okt. 7. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó. Az, hogy te rosszakat fogtàl ki, nem jelent semmit. Rengeteg ismerősömnek társkeresőről lett párja. Van ahol hàzassàg, gyerek is van már. Én is így ismertem meg a férjem. Csak 6 hónapig tartott. Rosszul csinàltàl valamit, vagy nem tudsz szűrni.
2015. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!