Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak gyakorin ítélik el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak gyakorin ítélik el ennyire a prostizást?

Figyelt kérdés

Itt a nők többsége elítéli azt, ha egy egyedülálló férfi néha elmegy prostihoz. A valóságban viszont azt tapasztalom, hogy a nők többsége elfogadhatónak tartja, és intelligens, normális nőkkel beszéltem erről. Azt mondták, nekik párkapcsolatban sem lenne gond, ha kiderülne, hogy régebben kipróbálta ezt a férfi.

Egyébként itt két dolog szokott érv lenni. Az egyik a nők kihasználása, és hogy egyéjszakásban legalább akar téged a másik. Holott ott ugyanúgy kihasználjátok egymást, csak nem a pénzed adod, hanem a tested és a figyelmed. És lehet még a pénzed is, ha meghívod erre-arra. És lehet csak azért kíván, mert ivott már és alapesetben rád se nézne vagy többet akarna mégis, és utána sérül. Ebből a szempontból talán még korrektebb is a prostizás.

A másik a nemi betegségek. Itt én is a prostit tartanám rizikósabbnak, mert naponta több vendégük van, de többen meg azzal érvelnek, hogy itt az ember eleve jobban figyel, védekezik, és nem vállal be olyat, amit egyéjszakásban lehet, hogy igen. És logikusan belegondolva egy idegen csajjal nagyjából ugyanakkora a rizikó, mert nem tudhatod előtted hány partnere volt az utóbbi időben, és hordoz-e valamit.


2023. ápr. 29. 14:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%

Biztos van aki el tudja fogadni.

De az is biztos hogy a prostizás az érzelmi intelligencia bizonyos szintű hiányáról tanúskodik, valamint a szexualitáshoz való hozzáállást is torzítja, úgyhogy én nem szeretnék ilyen párt.

2023. ápr. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Mi köze az érzelmi intelligenciának ahhoz, hogy valaki egyedülálló férfiként havi egyszer elmegy egy ilyen nőhöz?
2023. ápr. 29. 14:54
 3/26 anonim ***** válasza:
79%
Nem teljesen mindegy ki mit gondol? Az itteni és a való életben is a vélemények egóból jönnek, az emberek mindent egóból akarnak elérni. Majd egóból megsértődnek mert a másik egója mást akar. Ha ez eltűnne, szebb világot élnénk. Számomra teljesen mindegy ki mit csinál, ha azzal nem árt a másiknak. Aztán én úgy tekintek rá az emberekre, hogy elfogadom azt hogy ki hol tart a lelki fejlődésbe. Ennyi erővel aki nem tökéletes, nem Isten, mindenki meg lehetne vetni valamiért. Aztán mire megyünk vele? Persze ez az én véleményem, nem kell elfogadni! :)
2023. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
6%

Jellemzően itt a nők mindent elítélnek és itt jellemzően a férfiak meg a nőket ítélik el.

A gyakori szerencsére nagyon nem a valós közösségeket mutatja be. Már jó ideje inkább a frusztrált arcok gyűlnek ide.


Személy szerint soha nem mennék prostihoz, de pár beszélgetésben már felmerült társaságokban. A többség elfogadta, ha valaki elmegy. Egy kezemen megtudnám számolni, hány embert zavart és ezek egy része túltolt simp volt.

2023. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csak téged akartak megnyugtatni. A valóságban ugyanúgy elítéljük.
2023. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez korfüggő is szerintem. Régen az úricsaládból származó fiúkat rendszeresen vitték bordélyházakba, senki nem ütközött meg ezen, a házasságnak teljesen más szerepe volt.

Ma gondolom azért is más a megítélése, mert sokkal szabadabb a szexualitás, az emberek nagy része több alkalmi vagy párkapcsolatot is kipróbál és valahogy a médiából is ez jön le, hogy azok a sikeresek, akik könnyen tudnak felszedni másokat szexre. A prostizás ezzel szemben sokkal könnyebb út, mert nem kell túl nagy erőfeszítést tégy, hogy a nő lefeküdjön veled.

2023. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%
#4! Keveritek a szezont a fazonnal. Én küldtem már el lúzert prostihoz, mert menthetetlen volt, úgyse lesz nője, hagy menjen. Egészségére! Tehát ilyenformán nem ítélem el. De nem járnék olyannal, aki prostizott. Sokan vagyunk így ezzel.
2023. ápr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván nem mindegy, hogy egyszer-kétszer volt vagy rendszeresen jár. Amúgy meg azt nem értem, miért hozakodna elő bárki ezzel, hogy prostizik. Ha nem mondja el, honnan tudná meg bárki, hogy járt?
2023. ápr. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%
#7: Inkább ti keveritek a szezont a fazonnal. Szerencsére az a frusztráció és rosszindulat, amit itt lenyomtok, nem jellemző azért mindenkire.
2023. ápr. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%

#9! Akkor mi a problémád? Ezek szerint a te csajodat nem zavarja, sok boldogságot! Én ettől még nyugodtan alszom, nem igazán okoz frusztrációt idegenek szexuális élete 😂

#7

2023. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!