Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha prostizásról van szó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha prostizásról van szó, miért vizionál szinte mindenki olyan dolgokat amik ezelőtt 30 évvel voltak aktuálisak és mára kihaltak?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy az átlag rögtön ilyen utcaszélen strichelő, szétaszott múmiákat képzel el, esetleg kisebbséget, holott manapság már átalakult ez a piac, a lakásosok között rengeteg az egyetemista, alacsony fizetését kiegészíteni vágyó asszony, illetve olyan nők akikről az utcán meg nem mondanád. Kihalt már az a tipikus "prosti-külső", már nem az van, mint régen, hogy a Rákóczi-téren utánad kiabál a rosszul sminkelt szilikonszörny, hogy "occsóér copok", hanem mára igényesebbé vált ez a szolgáltatóipar.


De valamiért a közösség a mai napig ezt a leginkább a '90-es évek elejére jellemző dolgokat képzeli el (Rákóczi-tér, sztereotip szétbagózott prostikülső, vidáman kockázó Dopeman-szerű stricik stb.)


Elmúlt már az a kor.



#régiség #avíttság #nem így van ez már
2019. jún. 28. 21:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
42%
Mert buták. Saját magukat sanyargatják, akik nem mennek prostihoz. Én is ezt tettem majdnem 40 évig, de most ennek vége és prostihoz fogok járni innentől.
2019. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

mert még valahol mindig van ilyen.

egyes vasútállomásokon éjjel kint állnak a prostik és úgy is néznek ki. Még férfit is láttam, nőnek öltözve... Nem lényeg de kisebbséghez tartozott.

Ha van rá igény....

2019. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Mi az a kockázó?
2019. jún. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ilyen pasit én is láttam már! Csak nem te is Miskolcon a tiszai mellett láttad? :D
2019. jún. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

#3


Kockapóker(?) Mint a South Parkban :D "És ki a jóf**om akar kockapókerezni? :D


#Kérdező


A legtöbb dologgal így van sajnos, pár napja futottam bele egy ilyenbe amikor az idős nénike "cédélemezt" akart venni, mert "az most az újdonság" :D

2019. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Lazy Lover ***** válasza:
45%
Mert ez rogzult az agyukba meg hogy csak a luzerek jarnak prostihoz de a kedvencem a drogos csak igenytelen csoves lehet hol ott a gazdagok is drogoznak
2019. jún. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Rólam sem mondaná meg senki, hogy szexeltem már pénzért. Nincs benne amúgy semmi különös, csak pénzt kapsz azért, amit amúgy is csinálnál, persze nem olyan csávókkal, de sokkal rosszabb dolgokat is el lehet viselni ennyi pénzért.
2019. jún. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%
Én is voltam egyetemista csajjal,pénzért rendszeresen,,elvégezte a sulit,abbahagyta, normális munkája van,férje ,gyereke..most se bánnék egy ilyen kapcsolatot. 40F
2019. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem mindegy az út szélén fekszik le naponta 8 emberrel, vagy egy lakásban? A nemibetegség attól még ugyanaz lesz, mint 30 éve. Nem kell aidsre gondolni, de egy tripper sem kellemes.
2019. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken még mindig látni ezeket a "hagyományos" prostikat, város szélén ugyanúgy kint vannak. Ha jól tudom városon belül nem is strichelhet, csak valami türelmi zónában, de azért nem múlt el teljesen ez a korszak. Amúgy meg nyilván erre gondol a legtöbb ember ha őket láthatod az utcán dolgozni ha akarod ha nem, míg a lakásos prostit csak akkor ha konkrétan rákeresel neten vagy felkeresed a lakásán.
2019. jún. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!