Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen válaszra ffitól mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen válaszra ffitól mit gondolnátok és mit reagálnátok?

Figyelt kérdés

Volt pár jel, ami barát-barát felállásba nem igen passzol.

Ilyenek pl. fizikai közeledések, bókok. Gondoltam bejövök neki, ezért rákérdeztem a dologra. Azt a választ kaptam, hogy "mindig ezek a feltételezések, mindenki törődjön a saját gondolataival"

(Nem friss ismeretség, sokat beszélgetünk online)


2023. ápr. 30. 20:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve a továbbiakban hogyan viszonyulnátok a "kedves haverotokhoz"?
2023. ápr. 30. 20:21
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Játszik, ezért hanyagolnám. Játsszon a lábhajtós kismotorjával.
2023. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy szintén!
2023. ápr. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

Zavarja hogy hatarozotlankodsz.

Simán vissza kene csak bokolni flörtölni es vagy lez vmi vagy nem

Minek kell mindog falhoz szegezni a másikat kérdésekkel.

Mindennek az eleje amugy is csak arrol szól hogy egyaltalán alakul e vmi senki nem tudja még mi

2023. ápr. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ. Ha nekem nem jönne be az illető, akkor megmondanám hogy hagyja abba ezeket. Ha nekem bejönne, akkor várnám mi sül ki ebből, de amúgy nagyon nem bizakodnék. Szerintem csak szórakozik.
2023. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5: Mire várnál te szerencsétlen?

Szórakozik, mondjuk ez dedó szint, így talán ő mókának éli meg. Saját magával bszik ki ha ez a szintje.

Kerülni kell az ilyet, nem keresni, ha keres, semlegesen válaszolni mindenre.

Szívesen!

2023. ápr. 30. 21:41
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kerdezo. Kiestel a szerepedbol.
2023. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennék szerencsétlen? Nem azt mondtam hogy mellette nem élném ugyanúgy az életemet. Volt amúgy ilyen férfi, ugyanúgy barátok maradtunk, ugyanúgy tette a célzásait, mellette meg megismertem a férjemet. Onnantól nyilván esélye sem volt a másik srácnak, pedig utána már hirtelen mindjárt tudta hogy engem akar, de így járt, el is távolodtunk aztán teljesen. De mondjuk én soha nem voltam az a nagyon vágyakozó típus, nem érintett rosszul lelkileg a szituáció, úgy voltam vele ha lesz valami belőle jó, ha nem akkor az is jó, ugyis meg szoktak oldódni az ilyem dolguk maguktól is ha nem feszül rá az ember. A bókokat meg pláne szeretem.

Kezeltesd magad, mert ha egy random komment ilyen indulatokat vált ki belőled, az nem egeszséges. Szívesen.

2023. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem tudom miről beszélsz, engem nem húzott fel a válaszod. Most már mondjuk nem vagy szimpi.

Kezeltessem magam? Normális vagy? Mégis minek te vadbarom?

Amit írtam, arról szólt, hogy csak gratulálni lehet ahhoz, hogy várnál. Neked ez nem megalázó? Hogy várnál is, és az is ha ilyet mondanak?

Fura, nálam az ilyen nem játszik baráti kapcsolatokban.

Na nem baj, mindenki maga választja meg mit tűr.

2023. máj. 1. 06:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, állíts már magadon. Olvasd már vissza, hogyan reagáltál a #6-os kommentedben! Ha meg ilyen határozott véleményed van és ilyen okos vagy, minek írsz ki kérdést?

Te sem vagy itt szimpi senkinek de szerintem a kérdésben szereplő pasinak se, azért hárított.

2023. máj. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!