Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép nők, nektek hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép nők, nektek hogyan nézett ki a legsatnyább férfi, akivel elmentetek szexelni?

Figyelt kérdés
Alacsony, gyenge fizikum, nem jóképű, esetlen mozgás, torlódott fogazat és természetesen a hozzá kapcsolódó gyenge jellem, ami miatt már igazából akármit mondhat az más súllyal esik latba, mintha jól nézne ki
2023. máj. 1. 12:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
49%
Kezdett kopaszodni. Vagy másik, akinek kuszák voltak a fogai. Ezek a dolgok nem zavarnak, de alkatra legyen sportos és tetsszen az arca.
2023. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

aha, tehát minimális hibalehetőség van a kinézetre


én nem vagyok jóképü, a fogaim össze vissza állnak, ez általában azért van ,mert az embernek nem nő meg eléggé az állkapcsa, tehát következésképpen nem is lesz jóképü már a feje sem


magas sem vagy és sportos sem


kopaszság nem fenyeget, de a hajam attól még gyenge és sosem volt menő frizurám

2023. máj. 1. 12:34
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

“aha, tehát minimális hibalehetőség van a kinézetre”


Igen, mivel nekem is összvissz 1-2 szépséghibám van. Keress olyat, aki hozzád való, vagy turbózd fel a külsődet. Sport, fogászat stb.

2023. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

de az a baj hogy sok szépséghibával rendelkezo noknel is ugyanez az elvárás


pff meg majd biztos en fogok erolkodni


te is azt hiszed h ezek a beavatkozasok olyan kos aprosagok mint az h te kisminkeled magad

2023. máj. 1. 12:45
 5/32 anonim ***** válasza:
82%

Olyan ronda volt arcra hogy ő volt az egyetlen pasim akit végre nem lestek a nők nem flörtölt szemezett mellettem es teljes lelki nyugalommal mehettem vele bárhova bármikor es jol érezhettem magam es sehol nem voltam se gyertyatarto se megalázva.

Minden másban szuper. Nagy a f.rka jó az ágyban okos sikeres talpraesett

Csak ránézésre a kutyának se kéne


Olyan volt vele lennem mintha egy titkos kincsem lenne akirol senkinek nem jön le mekkora kincs ogy nem irigylik nem hajtanak rá nem akarják elvenni sem

2023. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
#4 aha, én semmit nem teszek a szépségért, nem költöttem másfél milliót plasztikákra, fogászatra, és nem járok heti 4x kondizni. Majd ha te is megtetted ezeket, jöhetsz az elvárásaiddal. Amúgy biztos vagyok benne, hogy tetszenél csúnyább nőknek, csak neked a fullos kell.
2023. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

ez igy van viszonylag konnyen talalok not magamnak de csoda ha az atlagos szintet eleri kulsore


az ilyen random 20on par eves normal csinos lanyok elerhetetlenek


ok tutira nem tesznek semmit a kinezetukert megis elerhetetlenek

2023. máj. 1. 13:26
 8/32 A kérdező kommentje:

mondjuk mindazonáltal egyszer sikerult mar osszejonni millios plasztikakkal es fogszabalyzassal es kondis novel igaz 9 evvel idosebb volt mint en


es egy evig jartunk


de azert kicsit ongol azt mondani h alig van szepseghibad mikozben plasztikaztattal


ertem en h ugy erted h kijavitottad a plasztikaval a hibaidat, DE VOLT MIT

2023. máj. 1. 13:31
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha te ronda vagy kérdező, akkor miért várod el a szép nőktől, hogy veled ismerkedjenek? Miért nem keresel magadhoz illőt?
2023. máj. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 Kitana. ***** válasza:
53%

Alacsony volt (~173 cm körül), más hibája nem volt a legsatnyább :D férfinak sem.

Tekintve, hogy nem szolgáltatásként kínálom a testemet bárkinek, aki szexelni akar, azt hiszem, válogathatok nyugodtan. De ugyebár vannak, akiknek ez a hivatásuk, hozzájuk mehet bárki, aki kategóriáján felüli nőket akar dugni.

2023. máj. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!