Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne tinderen ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne tinderen ha én húzom jobbra a pasit ?

Figyelt kérdés
Sose kezdeményeztem férfiaknál,mindig ők jöttek próbálkozni,sose volt ebből problémám,csak nek ők voltak az eseteim ...semmi nem fogott meg bennük,vagy csak dugni akartak,arra sose voltam vevő ! De ki szúrtam magamnak egy pasit (van vele közös ismerősöm is). És ha nem match-elünk az gáz nőként nem ? N32
2023. máj. 3. 10:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Azért van az egész fuckin app, hogy használd... Aki tetszik, azt húzd jobbra, aki nem, azt ne. Ha ez nem megy, ne használd az appot.

Mondjuk ha nem akarsz felszínes kapcsolatokat, akkor nem a Tinder a te helyed, de mindegy.

2023. máj. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy nagyon szégyen ahogy játszmázol meg túlgondolsz.

És ha te húzod először jobbra miközben puncid van, akkor mi a bánat van? Így is, úgy is jobbra kell húznod a matchhez.

Elképesztően gyerekes vagy..

2023. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem látja, hogy jobbra húztad. Csak akkor, ha ő is jobbra húz téged és párba álltok.


Amúgy meg lehet magasabbra teszed a lécet, mint kéne. Ha csak olyan pasik mennek rád, akik neked nem tetszenek, akkor szebbnek hiszed magad, mint amilyen vagy.

2023. máj. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki jobbra huzott, akkor a Tinder be fogja rakni az elejere, hogy amikor megnyitod az alkalmazast, akkor hamar tudjon match lenni. Ha az elso 10-ben van, akkor jo esellyel o mar jobbra huzott.
2023. máj. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs előfizetése akkor nem is fogtok soha beszélni, csak ha mindketten jobbra húzok
2023. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem húzol senkit jobbra, akkor akár le is törölheted az appot.
2023. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mire valo a tarskeresso?

Szerintem elobb nojj fel…

2023. máj. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olvass először utána, hogy működik a tinder, mert ez rendkívül buta kérdés így
2023. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Van benned egy jókora nagy adag hímsovinizmus kérdező.
2023. máj. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
A férfiak 90%-a jobbra húz mindenkit azon az appon. Az lenne furcsa, ha nem matchelnél vele.
2023. máj. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!