Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért nem húznak sokan jobbra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem húznak sokan jobbra a Tinderen, mert roma vagyok? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A való életben több nőnek tetszem, de én nem szeretnék a közvetlen környezetemben ismerkedni különböző okok miatt... Kíváncsiságból viszont átállítottam, hogy ne csak a nők lássanak, erre lett 10 percen belül 99+ likem.

2023. márc. 23. 07:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig jobban tennéd ha a környezetedben keresnél valakit, ott minden rizikó és eröltetettség nélkül meg tudjátok egymást ismerni, mint egy idegennel.
2023. márc. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogom szépíteni, valószínűleg igen. A legtöbb nem roma nő egyáltalán nem szeretne roma férfiakkal ismerkedni.
2023. márc. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Nem, a nők buknak a cigányokra. Tinderen viszont mindentől függetlenül tökéletesen kell kinézned, hogy valaha egy nő jobbra húzzon.
2023. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni, az emberek 905%-a kinézet alapján gondolkodik. Talákozott sok másik emberrel aki nem tetszett neki, és azt gondolja te se fogsz. Könnyebb személyesen. Az ismerősi köröd meg növelhető. De nem is ez a lényeg, hanem hogy kerülj néha újak közé. Menj el csinálni vmit. Gokart, mászás, úszni, kocogni, ilyen-olyan előadásra, vitaestre, koncertekre.... aztán csak összefutsz vkivel akinek lesz türelme megismerni téged.
2023. márc. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a nem roma nőknél igen. Én nem jönnék össze romával, pedig van cigány barátnőm is.
2023. márc. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Szomorú, hogy mai világban még mindig ez van
2023. márc. 23. 08:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindig ez volt. Aki a közvetlen környezetében elfogadott, nemének megfelelő ideáltól éltér vékony/kövér/pattanásos/más rassz/alacsony/túlmagas/nem társasági annak mindig is nehezebb volt az első benyomás alapú ismerkedés. Az online pedig abszolút ilyen. Első ránézésre, vagy jó esetben első 2 mondtat alapján ítél az ember. Esélyed nincs megismerni a másikat, vagy annak, hogy belőled lássanak valamit. Vagy teremt egy apró kapcsot köztetek a véletlen, vagy nem.

Én magas vagyok és vékony, ezért ha neten ismerkedem a minél előbbi élő randit szeretem. Neten ha 30 lányt jobbra húzok talán 1 aki engem is, élőben viszont 3 alkalommal tetszett meg valaki, és mindnek lett folytatása.

Te élőben a "cigány, aztán milyen értelmes srác" kártyát simán ki tudod húzni (nem bántásból írom, ilyen kegyetlen az emberi természet). Szerintem a saját előítéleteinkre rácáfoló illető mindig szimpatikus.

2023. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
62%

Roma nőkkel rosszak a tapasztalataid?


Én egyszer majdnem rámentem egyre, oda vissza tetszettünk egymásnak, de egy ismerősöm beparáztatott h ha lesz köztünk vmi akkor a család megjelenik :D

2023. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyébként volt, már szerencsém társkeresőn, de mindegyik kimerült csak szexben
2023. márc. 23. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!