Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt,miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt,miért ugrok mindig,amikor ír?22/L

Figyelt kérdés

Van egy srác,egy éve vagyunk olyan kapcsolatban hogy néha osszejarunk szexelni.Eleinte programokat csináltunk,jól éreztem magam vele,de ahogy lefekudtunk minden megváltozott

Elkezdett néha néha testszegyenito dolgokat mondani,aztán volt hogy össze vesztem vele valamin,de végül mindig vissza találtunk egymáshoz.

Nem szeretem,mert teljesen az ellentétem és néha már idegesít.Mindif az kell legyen amit ő akar ,mindig neki van igaza,meg mondja mit csináljak,pl mikor felmegyek hozzá mossak kezet.De szex közben például teljesen máshogy viselkedik.

Nem élvezem vele a szexet.Eleinte élveztem,de most csak úgy érzem,hogy jobb mint a semmi.Borzaszto magányos vagyok,és úgy érzem még ez is jobb mint a semmi.

Utálom magam,amiért mindig megyek vele,hozzá csak egy kis szex miatt meg pár simogatás miatt,mert sehol nem kapom meg.

Úgy érzem egyedül vagyok,nincsenek barátaim,a családom nagyon kusza

Nem tudok ebből ki lépni.Pedig ki akarok.Mindig azt mondogatom magamnak ,hogy talán szeret ,talán szeret.

És ezt O is bevallotta már,hogy érzett valamit,de ezt is csak köntörfalazva.

Annyira faj,hogy nem bírok más döntést hozni.

Mert ha nem találkozok vele egyedül érzem magam és néha úgy vagyok vele hogy jobb ez,mint a magány


2023. máj. 3. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%
Ilyenkor amúgy miért nem írják be az itteni nők, hogy "dehát a nőknek nem az ilyen pasik kellenek"? :O
2023. máj. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Toltsd le a tindert es keress mast ...
2023. máj. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Előbb a saját fejedben rakj rendet, és keress olyat akit tudsz tisztelni. Olyat akihez vonzódsz, és érzéseid vannak iránta.

Nem nagy kunszt, de a te gondolataiddal képtelenség.

2023. máj. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eléggé szenvedsz, akkor változtatsz.
2023. máj. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!