Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálom ezt,miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálom ezt,miért ugrok mindig,amikor ír?22/L

Figyelt kérdés

Van egy srác,egy éve vagyunk olyan kapcsolatban hogy néha osszejarunk szexelni.Eleinte programokat csináltunk,jól éreztem magam vele,de ahogy lefekudtunk minden megváltozott

Elkezdett néha néha testszegyenito dolgokat mondani,aztán volt hogy össze vesztem vele valamin,de végül mindig vissza találtunk egymáshoz.

Nem szeretem,mert teljesen az ellentétem és néha már idegesít.Mindif az kell legyen amit ő akar ,mindig neki van igaza,meg mondja mit csináljak,pl mikor felmegyek hozzá mossak kezet.De szex közben például teljesen máshogy viselkedik.

Nem élvezem vele a szexet.Eleinte élveztem,de most csak úgy érzem,hogy jobb mint a semmi.Borzaszto magányos vagyok,és úgy érzem még ez is jobb mint a semmi.

Utálom magam,amiért mindig megyek vele,hozzá csak egy kis szex miatt meg pár simogatás miatt,mert sehol nem kapom meg.

Úgy érzem egyedül vagyok,nincsenek barátaim,a családom nagyon kusza

Nem tudok ebből ki lépni.Pedig ki akarok.Mindig azt mondogatom magamnak ,hogy talán szeret ,talán szeret.

És ezt O is bevallotta már,hogy érzett valamit,de ezt is csak köntörfalazva.

Annyira faj,hogy nem bírok más döntést hozni.

Mert ha nem találkozok vele egyedül érzem magam és néha úgy vagyok vele hogy jobb ez,mint a magány


2023. máj. 3. 21:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Mert egy akaratgyenge szolgalelkű gyenge nő vagy. Egy "szeretetqurva".
2023. máj. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztm meg jobb a magány mint "tarsasmagányba" lenni.

Munka? Hobbi? Szerezz barátokat, ismerkedj más pasikkal.

Tiszteld magad ennyire hogy nem mész bele ilyen szarba.

2023. máj. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%
Kezelget csak. Mas fiu nincs a lathataron?
2023. máj. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Hogy lehetsz ilyen gyenge?
2023. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez, amit leírsz, sokkal jobban rombolja a lelket, mintha egyedül lennél. Az önbecsülésedet teszed tönkre. Azt sem mondhatom, hogy a pasi csinálja, hiszen ő csak kihasználja a kínálkozó alkalmat.

Csak egyszer kellene, hogy erős légy és nemet mondj! Szerintem jobban éreznéd magad.

2023. máj. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ilyen összejárós kapcsolatra 100% hogy találnál különbet is, de még simán lehet hogy ennél értékesebb kapcsolatra is.

Ha nem szereted, ne pazarold erre az idődet.

2023. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Még olvasni is rossz.

Azért olyan fiú akivel szexelhetsu csak akad minden sarkon, csak még jó szex is lehet és nem is gúnyolná a külsőd.

Tényleg nem akad semmi jobb unalomuzo?

Ha te magadtól nem jöttél még rá, hogy ebből ki kell lépni, szerintem mi írhatunk bármit...

2023. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%

Én megértem a Kérdezőt.

Ugyanilyen fiatalon vagyok teljesen egyedül szinte,se család,se barátok.

Volt egy férfi,aki udvarolgatott a maga módján,ugyanígy ragaszkodni kezdtem hozzá,csak mi köztünk nem történt semmi,mert kiderültek a kis dolgai.

Ezt csak az értheti,aki ennyire fiatalon magára van utalva.

A magány legalábbis nagyon könnyen sodorhat a rossz emberekhez.

Tudom,hogy ez nehéz Kérdező,de ez a srác nem tűnik valami komolynak.

Ha lelkileg,sem testileg nem érzed jól magad,akkor nem a Te embered.

Keress egy érzelmileg is felnőtt srácot,aki szeretni tud igazán,nemcsak elővesz néha alapon.

Az ilyen kapcsolat sajnos csak még jobban rombolni fog! 23/l

2023. máj. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem tisztel, mert te sem tiszteled magad. Azért aláz, mert engeded neki, TE ilyen határokat húztál meg.

Ez a felállás SOKKAL rosszabb a magánynál, és sokkal nehezebb lesz innen visszaépítened magad. Azt az időt, amit az (élvezet nélküli!!!) szánalomszexre fordítasz, fordítsd önmagad építésére. Olvass, jógázz, sportolj, sétálj sokat, kezdj el járni valamilyen kurzusra.

Ha nagyon magányos vagy, ajánlom, hogy szerezz be egy kutyát vagy macskát, sokat tud segíteni a helyzeten.

2023. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%

ugyanígy ragaszkodni kezdtem hozzá,csak mi köztünk nem történt semmi,mert kiderültek a kis dolgai."


Milyen dolgai ?

2023. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!