Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, számotokra milyen érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, számotokra milyen érzés lenne egy olyan férfival ismerkedni/barátkozni aki hacker? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Természetesen legális keretek között, a pontos megnevezés red teamer a szakmában.


Leginkább azért merült fel bennem a kérdés, mert ez sokaknak filmes szintű történet, ebben a szakmában ténylegesen pl bankokhoz kell betörni úgy, hogy az ott dolgozók nem tudnak róla. Tehát bármikor bárkihez betudunk jutni, ez csak pénz és idő kérdése, egy átlag ember gépében mászkálni pedig konkrétan nem is kihívás.

Ez azért férfiaknál nem túl nagy gond, hiszen nem nagyon feltételeznék, hogy bármi indokom lenne nekem a gépjükben turkálni. Viszont nőknél már nem annyira vagyok biztos ebben:D nyílván soha nem tennék ilyet, de sajnos teljesen érthető, ha a nők ez miatt kellemetlenül éreznék magukat, hiszen tudom én is milyen a férfiak...



2023. máj. 4. 04:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kb mint anyánál anya gyerekkoromban a naplóm is olvasta és ki is tárgyalta másokkal is. A freemail jelszavammal visszaélt és folyamatosan átnézte tesommal a levelezéseim. A gyk jelszavam is tudta és leste es továbbadta.

Nála már csak a wifire se merek a telommal felmenni.

2023. máj. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha megvan a kölcsönös bizalom, akkor nem fél attól senki, hogy visszaélsz ezzel. Vagy legalábbis, én naivan nem feltételeznék ilyet :D Viccelődnék ezzel meg ilyenek, de nem érezném magam kellemetlenül. Ennyi erővel aki biztonsági rendszereket szerel fel (kamerákat meg ilyeneket), annak a barátnője is félhetne, hogy titokban bekamerázza a nappalit, nem? Szerintem amíg nem egy féltékenykedő ámokfutó vagy, addig csak az félne a cuccai feltörésétől, akinek titkolnivalója van, vagy aki nagyon jól tudja magáról, hogy fordíott esetben visszaélne a tudásával és (szintén bizalmatlanságból, ugye) kémkedne.
2023. máj. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Rising Phoenix ***** válasza:
18%
Ilyesmitől csak az tart, akinek van titkolnivalója.
2023. máj. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem örülne annak ha a magánszférájában a tudta nélkül turkálnának
2023. máj. 4. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kontrollmánia nem foglalkozásfüggő. Rengeteg férfi van, aki nem hacker, mégis talál rá módot, hogy a nőt ellenőrizgesse, szóval nekem a foglalkozás nem lenne kizáró ok, onkább az intő jeleket keresném, amelyek arra utalnak, hogy a férfi kontrollmániás.
2023. máj. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hackerrel nem lenne gond, azzal lenne gond, akinek az agyában felmerül az, hogy ha hacker, akkor kutakodik. Kicsit olyan, mintha a kérdező is csak filmekből ismerne hackereket.
2023. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A férjem hackerkedett még amikor megismerkedtünk, elmondta miért, sose fordult meg a fejemben hogy ez probléma lehet.
2023. máj. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tök jó lenne, legalább tanulhatnék tőle :)

Egy igazi hacker, aki tényleg ért is hozzá, az egy kincs.

2023. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm aki hasonmló munkakörben dolgozik. De ez a munkája és kész, semmit nem tesz hozzá vagy vesz el párkapcsolati szempontból a szememben. Nyilván ha megvan a kölcsönös bizalom, eszébe nem jutna turkálni a gépemben és nekem se jutna eszemben, hogy esetleg megteszi. Egyrészt nincs titkolnivalóm, másrészt meg - ahogy írtam is - ez a munkája, megbízást kap cégektől hogy tesztelje a rendszereiket, tűzfalaikat. Saját szakállára, pláne a magánéletben nem kezd el csak úgy más gépében matatni, akkor se ha technikailag nyilván gyerekjáték lenne neki.
2023. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld mindenkinek!:)
2023. máj. 4. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!