Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (SOS)

Figyelt kérdés

Az exem zaklat és zsaroi. Töröltem őt ismerőseim közül erre elkezdett fenyegezozni és elmondani mindennek. Mondtam neki bizonyos magánéleti dolgokat és avval próbál zsarolni, hogy elmondja a családomnak. Informatikus fel tudná törni az fbm vagy a telefonomba be tudna lépni azt is már mondta. Mit tegyek hogy vége legyen ennek. Számításunk napján ami több hónapja volt írt a barátaimnak családomnak.

Félek, hogy olyat írna, amiről nem szeretném, ha tudnának.



2022. jún. 4. 12:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Fenyegesd meg hogy feljelented zaklatásért.
2022. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell jelenteni
2022. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zaklatott az exem, utólag nagyon banom, hogy még feljelenteni se mertem.

Úgyse kezdenek ezekkel az égvilágon semmit, de legalább kicsit megijedt volna.

Mit tudsz tenni? Megkered a családot, hogy mindenki tiltsa le, és nem engedsz neki meg a fenyegetéseinek.

Nekem így kb 2-3 hónap alatt abba maradt a dolog..

Kitartást neked!

2022. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja és én az ő családjának szóltam. Cikinek ereztem, nem akartam, tudom, hogy te se akarsz, de muszáj.

Anyjának, apjának, testvérének, mindenkinek szólj, hogy állítsák le rólad, mert a családod már nem hagyja tovább ezt. Akkor majd elbeszélgetnek vele.

2022. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

A családja azt mondta, hogy ez a kettőnk dologa.

Nem is egy országban élünk nem tudom fel e tudnám jelenteni

2022. jún. 4. 12:58
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

"Informatikus fel tudná törni az fbm vagy a telefonomba be tudna lépni azt is már mondta."


Francokat tudna!



Veresd el!

2022. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudná feltörni. A jelszavadat viszont változtasd meg! !!!!!

Mert ha ért hozzá, az előzményekből TALÁN kitudja szedni, ha leptél be a facedbe bármelyik eszközén!


Ha szexualis dolgot stb.t mondd el a családodnak, tagadd le! Ha elmondod nekik mi történt, látni fogják, hogy kinek ment el az esze!

Nekem is volt ilyen pasim! Barátok, család mellém állt!

2022. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs semmi olyan dolog.
2022. jún. 4. 13:20
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, most akkor mi?

Nem is egy országban éltek, szóval nem tud utánad mászkálni.

Nem tud rólad semmi extrém dolgot.

Jelszavaid megváltoztatod és ennyi.

Ez így nem jelent komoly fenyegetést.

2022. jún. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanebben a helyzetben vagyok! Sajnos, örülök, hogy legalább neki kellek! Mindig nagyon igyekszem megfelelni neki, nem "nyaggatni" nem megkérni semmire, e nehéz, neha elfejtem...és olyankor persze nem teszi meg, megteszem én, és üvolt velem, hogy "nem igaz, hogy nem birok várni" - Nem tudok semmit csinálni, hogy elég jó legyek!
2022. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!