Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha féltékeny vagyok a barátom lány ismerősére?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy én alapból is elég féltékeny vagyok, meg az önbizalmam is a béka segge alatt van, nem tudom, hogy egyáltalán van-e mód a féltékenységet legyőzni..

A lényeg, hogy mielőtt összejöttünk a barátommal megismerkedett egy csajjal, akivel csak haverok voltak, de Szigeten egy sátorban aludtak, majdnem volt valami, aztán mégse 4nap alatt! szal lehetett volna, de nem csináltak semmit. Ez az előtt volt mielőtt összejöttünk, nem csalt meg vagy iylesmi.

De olyan idegesítő, h a csaj közel lakik hozzám és időnként összefutok vele, meghát tényleg nagyon szép és mindig az van bennem ilyenkor, h én nem vagyok ilyen stb.. mentalitásra is olyan, mint a barátom, nagydumás és ez is zavar, h én meg nem vagyok ilyen (pedig nem vagyok csúnya..) Az is zavar, hogy pl. iwiw-en fenn van az ismerősei között vagy, h msn-en beszélnek időnként, szal nálam ez a féltékenység kész agybaj, néha arra gondolok, h nem kéne senki akkor elmúlna ez a féltékenykedés dolog.


2008. dec. 29. 16:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretném jobban megismerni a csajt, de köszi. :)
2009. jan. 8. 20:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!