Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt az, amivel valaha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az, amivel valaha egy barátod/barátnőd a legmélyebben megsértett, megbántott?

Figyelt kérdés
2023. máj. 4. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt
2023. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Halálosan szerelmes voltam belé, ő pedig szakításkor azt mondta, hogy csak azért maradt velem, mert szüksége volt valakire. Érted, "valakire"...

Első nagy szerelmem volt (már fiatal felnőttként, 21 voltam), nagyon taccsra vágott.

2023. máj. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Egy csomag gumicukrot kaptam szülinapomra.
2023. máj. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Malackának hívott
2023. máj. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezte 4 év párkapcsolat után, amikor szóbahoztam a lánykérést, hogy szerinte én mégis mit tettem azért, hogy úgy érezze, neki el kellene vennie engem?

Hát hadd ne mondjam, hogy én mindenemet neki adtam. De aztán szakítottam vele.

2023. máj. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
"miért kezdel bele, ha nem áll rendesen?! Inkább aludjunk"
2023. máj. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Setaltunk es egy parkban egy padra leultunk beszelgetni. Aztan par nap mulva azt mondta nekem, hogy o nem erezte jol magat, azert mert egy padon beszelgettunk csak es nem mentunk sehova.

Egy nullanak ereztem magam, de aztan rajottem nem velem volt a baj. Nekem az ember szamit nem a hely, nala ez forditva volt.

2023. máj. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Borderline volt, gyakori kitörésekkel, olyankor nem gondolkodott hogy miket vág a fejemhez.
2023. máj. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Én régebben egy ideig kameráztam. Ezt naívan elmondtam neki, mert megbíztam benne.

Rendszeresen olyan képeket kért tőlem esténként, és mikor nem küldtem azt mondta "nem küldesz, mert én nem fizetek érte!"

2023. máj. 5. 07:36
 10/13 anonim ***** válasza:
36%

#9 Azért valljuk be, van ebben némi igazság... Minden random csávónak megmutattad magad, aki szembejött a neten, de az elvileg párodnak nem? Vicces, hogy ilyen kettős mérce alkalmazása után még te vagy megsértődve. Persze értem én, hogy te úgy gondoltad, hogy a papucs pasinak külön szabályokat állítasz fel, de ez nem így megy...


Az meg alap, hogy elmondod a párodnak, vagy leendő párodnak, hogy volt idő, amikor pénzért vetkőztél. Szerinted ha 3-4 év után jön rá erre, mert szembejön vele egy videó rólad a neten, vagy épp egy "jóbarát" megmutatja neki, akkor milyen lesz számára a felismerés?


Az a gond, hogy az olyanok mint te azt hiszik, hogy a múlt semmit nem számít és simán lehet hazudni róla, ha úgy épp az adott helyzetben kényelmesebb.

2023. máj. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!