Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél olyannal, akiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél olyannal, akiről tudod hogy borderline??

Figyelt kérdés
Lehetetlen egy borderlinnal együtt maradni? Látok mindenféle idióta ,meg ronda nőt ,meg uralkodó típust párkapcsolatban. Elhagyott a barátom….. annyira fáj. Nem is szeretett igazán ha elhagyott….

2023. máj. 5. 01:27
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy kezdenék.
2023. máj. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
89%

Kamasz és fiatal felnőtt koromban mágnesként vonzottam a diagnosztizált pszichiátriai eseteket, úgyhogy tíz éve erre biztos igen lett volna a válasz... :D

Azóta felnőttem és igénylem az egészséges kapcsolatot és a nyugodt életet.

2023. máj. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
73%
Keress egy másik borderlinet.
2023. máj. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
40%

#3

Annak durva káosz a vége


Egyébként nem könnyű kérdés. Volt borderlineos barátnőm, és akkor sokat olvastam, hallgattam pszichológusokat pszichiátereket, a borderlineról. Nem egyszerű dolog de lehet egészséges párkapcsolatot kialakítani egy borderlineossal, de ehhez mindkét félnek nagyon érettnek kell lennie.

Én ha nagyon vonzódnék az adott lányhoz akkor bevállalnám hogy borderlineos. Nagyjából tudom hogy hogy kellene ezt kezelni

2023. máj. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
41%

4. Rossz cikkeket olvastál, mert egy borderline-os nem lehet érett, pont az az egésznek a lényege, hogy a személyiségfejlődése megrekedt kisgyerekkorban.

Igen, bordeline-ost kéne keresnie, mert egymással játszhatják az érzelmi huzavonát, és egészséges embert nem tesznek tönkre. Csak gyereket ne vállaljanak, ennyi.

2023. máj. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

#5

Semmi köze a kisgyermekkorban megrekedéshez a borderlinenak. Sose mondott ilyet egyik szakember sem, de most konkrétan rákerestem angolul erre és egy darab találat se lett. Valamivel összekevered.

2023. máj. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán, szerintem ilyen fogalom se létezik hogy "nem lehet fejleszteni a személyiségedet mert megrekedtél kisgyermekkorban". Max ha lobotómiát hajtottak végre rajtad:D. Még ha ideiglenesen ez is a helyzet, a megrekedést okozó traumát fel lehet oldani.
2023. máj. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Volt is. Nem mondom hogy ezt ieresem
2023. máj. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
27%
Egy nárcisztikussal élek együtt már lassan 20 éve. Ha egyszer visszakapnám a szabadságom, eszem ágában se lenne semmiféle mentális beteggel együttélni. (És mondom ezt úgy, hogy én magam vagyok diagnosztizált borderline :D) De NO WAY. Inkább a magány.
2023. máj. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
43%
Így is elég hülye van. Nem fogom tudatosan is keresni őket meg igeneket szórni sérülteknek.
2023. máj. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!