Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél olyannal, akiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdenél olyannal, akiről tudod hogy borderline??

Figyelt kérdés
Lehetetlen egy borderlinnal együtt maradni? Látok mindenféle idióta ,meg ronda nőt ,meg uralkodó típust párkapcsolatban. Elhagyott a barátom….. annyira fáj. Nem is szeretett igazán ha elhagyott….

2023. máj. 5. 01:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
71%

Sokkal többen vannak ilyen kapcsolatban, mint gondolnák, csak senki sem adott nevet nekik:D Pszichés problémák tárháza az ország-világ, nem szabad foglalkozni a nevével, az embert kell nézni. Amúgy igen, ha nem akart tovább veled lenni, nem az ő az igazi, majd találsz valaki mást.


Én senkinek sem mondanám a helyedben, én sem mondom, hogy generalizált szorongásom van/volt, soha a büdös életben senki sem mondta se korábban, se mostanában meg. Néha aggódom kicsit, néha ők is aggódnak kicsit, de leküzdjük a problémákat, mert az életet élni kell. Nem vagyok rosszabb másoknál és szerintem te sem vagy rosszabb másoknál. Csak olyan szerencsés közegből jössz, hogy futotta orvosra, aki kereste a hibáidat, hogy segíthessen, a többieknek meg nem.


Simán lehetnék autoimmun beteg, emésztési zavaros vagy hormonbajos vagy bármi, csak nem vagyok hipochonder, amíg nem akadályozza valami nagyban az életem, nem érdekelnek olyan apró dolgok, mint viszket a szám paradocsimevésnél minimálisan, vagy néha felnőttként is van pattanásom, vagy többször korpás a hajam, mint kéne, néha fáradt és kimerült vagyok, vagy néha idegesebb, és többször fázik a lábam még 24 fokban is, vagy van egy gombostűfejnyi száraz folt a bőrömön már 5 éve. Tökre senkit nem érdekelnek ilyen mentális/testi apróságok.

2023. máj. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
70%
Kizárt. Volt dolgom mentális beteggel, soha többé nem kérek belőle.
2023. máj. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Teljesen kizárt. Semmilyen mentális beteggel nem kezdek párkapcsolatot.
2023. máj. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
60%
Idióta, ronda, uralkodó... És te ezekből egyik sem vagy?
2023. máj. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Gyere beszéljünk
2023. máj. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
57%
Soha. Az Isten mentsen meg az ilyenektől. Volt már és a végén azt éreztem, hogyha én nem nyírom ki (képletesen persze), akkor ő nyír ki engem.
2023. máj. 5. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
43%
De amúgy annyira vicces, hogy itt mindenki azt hiszi, neki semmilyen mentális betegsége nincs :’D ha elmennetek egyszer egy pszichológushoz, biztosan találna valakit. Úgy, ahogyan nincs olyan ember, akinek semmilyen testi gondja ne lenne nincs olyan sem, aki mentálisan teljesen rendben van. Max olyan, akinek nem elég nagy a problémája vagy nem megy orvoshoz és nem tud róla.
2023. máj. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
58%
Látod kérdező, ezért írtam. Ezeket pedig úgy írják, hogy simán lehetnek nekik is pszichés problémáik, csak épp soha nem voltak teljes kivizsgáláson, a problémáikat pedig talán fel sem ismerik(khm notórius késők, halogatók, dolgokat elfelejtők, rendetlenek például! De ugyanilyenek akiknek túl sok dologgal van bajuk, vagy szélsőséges a látásmódjuk, nehezen lelik helyüket az emberek közt, stb ), hogy konkrét irányba tudjanak menni.
2023. máj. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
85%
Én beszéltem masszív borderline-al, azt mondta hogy tőle idegen, ha nem nála van az irányítás, ha valami kicsúszik a keze közül. Szóval tuti hogy szeretik uralni a helyzetet. Attól érzik magukat biztonságban. A váratlan, kezelhetetlen szituációktól rettegnek.
2023. máj. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
16. Van rá precedens.
2023. máj. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!