Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire érdemes izmosnak ÉS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes izmosnak ÉS szálkásnak lenni?

Figyelt kérdés

Ahhoz, hogy ne csak a löttyedt és\vagy idős esetleg femcel nőknek jöjjön be a férfi ember?


Mi az ami már jó (izomzat, magasság), mi az ami még oké (zsírtartalom és hasméret)?


Kort is írjatok légyszi. Jobbak leírhatják magasságukat és súlyukat.

Ha valaki képet is linkel...



2023. máj. 5. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Neked teljesen mindegy.


31, 170/63

2023. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na, elmondom neked, hogy én pl a végleteket nem szeretem.

Kifejtem :

Ne legyél se túl dagika, se túl sovány, se természetellenesen túl izmos.


Hájból is többfajta van, pl ha valakinek előre áll a hasa, mint egy gömb, és nem túl nagy az a gömb, akkor az úgy okés, de ha pl olyan bocsánat a kifejezésért , olyan "folyós jellegű háj" van rajta, és olyan mennyiségben , hogy már kábé szinte az ember ""folyik"", na, akkor az már pl nekem nem jön be, az már nem esztétikus szerintem. De még az is lehet, hogy valakinek bejön,de nekem már nem.

A "folyós hájból" is van, ami még tud jól kinézni, tehát van olyan mérték, hogy zsíros az ember; de még nem túlzottan, akkor az is lehet még teljesen jó. Sőt, a "gömbhas", most így fogom nevezni, abból is pl elég nagy méretet elviselek; sőt, abból lehet, hogy bármekkora méretű has jó. De szóval abból a fajta hájból, ami ilyen kis lágy, na, abból, amikor már "folyik" kb az emberke, szerintem az ott már nem néz ki jól, abból már ott van a határ.


Bocsi, ha megbántottam volna valakit, nem volt szándék, szeretek mindenkit.


Szóval , az a lényeg, hogy semmiből ne legyél """Túúúúúl" . Ez az alap.

Ami kinézet már természetellenesen izmos , az már nem jön be, az már taszít, az már sok lenne nekem. Annál már jobb az enyhén hájas is. :):):)


Szóval bocsi mégegyszer.

2023. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

15% zsir max

Kisgyerekkorod ota sportolj es mindig is magas vekony voltal.

185 cm-hez 75 kg kb.

A hasad ne lehessen megcsipni,annyira lapos legyen. Semmi ne dudorodjon a hasadon. Menjen kicsit acsipocsont moge.


Ha egyszer is elhizott voltal,akkor marxaose leszel olyan feszes,ami jol nez ki.

N

2023. máj. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as, látom elég határozott véleményed van. Kár hogy a korodat, magasságod és testsúlyodat nem tudtad leírni.


Olyan pedig nincs, hogy nem lehet valaki hasát megcsípni. Ha mást nem, a bőrt össze tudod csípni!

2023. máj. 6. 08:19
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az izmos férfiak jönnek be, én is magas vagyok és izmos-sportos testalkatú, egész életemben sportoltam. Szeretem, ha a férfi magasabb és nagyobb darab nálam, úgyhogy 180cm+ és 85kg+ ami nekem bejön, olyan 20% testzsírszázalék körül.
2023. máj. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!