Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes lenne megkeresnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne megkeresnem?

Figyelt kérdés

Huszonéves vagyok, lány és nemrég találkoztam egy sráccal aki iszonyatosan tetszett. Mivel egy munka kapcsán kerültünk kontaktba ill a felismerhetőség miatt nem írok részleteket, de a lényeg hogy az egyetlen lehetőség az volt ha én kezdeményezek. Mivel sehol se találtam meg (közösségi oldal) nem tudom van-e barátnője, mindenesetre egy nagyon frappáns üzenetet adtam volna oda neki élőben, de a probléma az hogy mire odaadtam volna, már nem találkoztunk, nem volt több alkalom….előtte meg minden héten ezt vártam és kattogtam rajta.

Az üzenet tartalma kb az hogy keressen meg, de nem akarom leírni pontosan:D szóval kicsit lúzer helyzetben vagyok, csak a száma van meg, felkereshetném egy appon amit láttam hogy használ, de mégis ti felkeresnétek? Nem akarom hogy azt higyje őrült vagyok hisz honnan tudom a számát, neten felkeresem stb….nem akarok idiótán kijönni belőle de nagyon úgy néz ki élőben (ami szerintem ütős lett volna) nem tudom kivitelezni.

Ő nem tud rólam semmit, filóztunk barátokkal hogy ha oda is frappáns szöveget írnék mint amit élőben szántam volna, és ha úgyis érdeklem…de ki tudja lehet párja van? Azért az első helyzetben mégis meglett volna a lehetősége, hogyha felkeres nem, ha meg igen igen….de neten ezt megírni nem ugyanaz, sőt lehet ijesztő is

Vélemények?

Sokszor összemosolyogtunk, ismert arcról, ezért bátorkodok először életemben meglépni, de félek beégek

Eltelt pár hét, reménykedtem hátha hírdetnek alkalmat ahol találkozok vele de nem úgy néz ki



2023. ápr. 30. 23:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Aha
2023. máj. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs alkalom, akkor nehez lesz.
2023. máj. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!