Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális dolog szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog szerintetek?

Figyelt kérdés

Szóval van apának az öccse, mostanában sok időt töltünk együtt mivel együtt dolgozunk.

Kicsit olyan érzésem van mintha megakarna dugni, de lehet csak én értelmezem félre.


Ezekre a jelekre lettem figyelmes:

- Sokszor bökdös, vagy ráteszi a kezét a térdemre.

- Sokszor csak úgy rám néz hogy nézzek rá, kérdezem mi az, de csak nevet és azt mondja semmi.

- Szokott becézgetni

- Van hogy a hátam megsimítja vagy a kezemet.

- Mikor valamit mondd rám néz egyből hogy nevetek-e a viccein.


Nem vagyok kisgyerek ezért merült fel bennem ez.

Mert ha tényleg így van akkor egy beteg ember.

Egyébként van családja.


2023. máj. 5. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Én nem gondolnám,hogy akarna bármit is. Az unokahúga vagy, tök normális családtagként viselkedik veled. Talán a térdre kéztételt érzem picit soknak, de lehet simán ilyen a viselkedése.
2023. máj. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
A pasik javarésze abberált. Idejében le kell állitani hogy tudja hol a helye.
2023. máj. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Szolj apadnak, egybol kiderul, hogy o is ugyanarra gondol-e, mint te. Onnantol majd elbeszelget vele, hogy mihez tartsa magat.
2023. máj. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!